[ad_1]

FSB که گفته می شود الکسی ناوالنی را دنبال کرده و احتمالاً قصد ترور آن را دارد ، ممکن است در ترور سه مخالف دیگر سهیم باشد.

فله آزاد شد

داستان پیچیده تر نمی شود الکسی ناوالنی، رهبر سیاسی مخالف روسیه احتمالاً قربانی یک سوination قصد است. فرضیه های جدیدی در مورد عوامل سرویس امنیت فدرال (FSB) که او را ساقط کنند و احتمالاً او را نیز مسموم کنند.

توسعه داستان الکسی ناوالنی را حرکت دهید

تحقیقات جدید نشان می دهد که همین عوامل در سه قتل دیگر نیز دست داشته اند و تعداد آنها حتی می تواند بیشتر باشد. برای همکاری در این تحقیق روزنامه نگاری ، آنها ، در یک اقدام مشترک ، Bellingcat، سایتی متخصص در روزنامه نگاری تحقیقی ، ایالات متحده آمریکا درونی و مجله آلمانی آینه.

تحقیقات باید داده های سفر را در نظر بگیرد عوامل FSB.

بنابراین او آنها را به قتل سه مخالف روسی پیوند داد. این روزنامه نگار و فعال خواهد بود تیمور کوآشف ، سیاستمدار نیکیتا ایسایف و روسلان ماگومدراگیموف ، فعال جنبش مدنی وحدت. هر سه در موقعیت های بسیار مشکوک جان خود را از دست دادند.

جسد کوآشف در جنگل نزدیک خانه اش در کاباردینو-بالکاریا ، در قفقاز شمالی ، در تاریخ 1 آگوست 2014 پیدا شد. از ژوئیه 2014 خبری از او نبوده است.

او فقط 26 سال داشت. او همچنین خود را در موقعیت ناخوشایندی قرار داد زیرا رفتار ترسناکی را که پلیس با وی انجام داده بود ، آشکار کرد. پویایی مرگ وی هنوز در حال بررسی است.

ایسایف هنگام سفر با قطار از تامبوف به مسکو درگذشت. این حادثه در 16 نوامبر 2019 رخ داد. سیاستمدار ، رئیس جمهور سابق جنبش روسیه جدید ، اندکی قبل از مرگش ، به لطف انتصاب سرگئی میرونوف ، رهبر روسیه عادل ، مشاور توسعه منطقه ای شد. طبق تحقیقات ، وی در دسامبر گذشته توسط عوامل FSB تحت تعقیب و کنترل قرار گرفت.

ماگومدراگیموف سرانجام در ماخاچكالا ، داغستان درگذشت. با این حال ، نزدیکان وی گفتند که دو سوراخ کوچک در گردن وی پیدا شده است. سوراخ هایی که می توان آنها را در حفاری جستجو کرد.

تأیید جمله

فله او در 20 آگوست هنگامی که سوار هواپیمای مسکو بود بیمار شد. بخشی از بستری شدن در آلمان و در بیمارستان برلین انجام شد. در 17 ژانویه 2021 ، او به روسیه بازگشت. در اینجا او بلافاصله دستگیر شد. این اتهام این بود که او نزد قاضی ناظر در مسکو نرفته است. این اقدام در تصمیمی از سال 2014 صادر شده است.

وی پس از ورود به روسیه (علی رغم ابتلا به عفونتهای بسیار زیاد در کوید ، پایتخت آن در حال بازگشایی است) نیز با آزادی مشروط آزاد شد ، که در سال 2014 دریافت کرد. سپس به 30 روز زندان محکوم شد. این تصمیم فوراً درخواست تجدید نظر را از طرف وی برانگیخت. اما این دادخواست توسط دادگاه منطقه ای مسکو لغو شد. اکنون وی می تواند به سه سال و نیم حبس محکوم شود.

این واضح است غیرقانونی بودن برای ترساندن من و افراد دیگروی اظهار داشت: “این اظهارات وی در مورد کل دادگاه مربوط به وی است. وی این سخنان را در جلسه دادگاه برای مبارزه با آخرین دستگیری خود بیان کرد.