[ad_1]

دونالد ترامپ از انتخابات آمریكا منصرف نمی شود. دموکراتهاآنها این کاخ سفید را نخواهند گرفت، مثل لعنتی می جنگیم رئیس جمهور معزول در طی این مدت یک بار دیگر گفت تجمع در دالتون، در جورجیا ، کجا بولتن ها برای هر دو کرسی سنا. دو مکان مهم برای جمهوری خواهان و دموکرات ها برای به دست آوردن کنترل مجلس بالا کنگره. ترامپ سپس بار دیگر قصد خود را برای “تسلیم نشدن” تکرار کرد پیروزی جو بایدن، که فردا توسط کنگره تأیید خواهد شد ، تکرار می کند که “در اثر طوفان پیروز شد” انتخابات “جعلی” از ماه نوامبر.

انتخابات آمریکا: سخنرانی ترامپ

“من کاخ سفید را ترک نمی کنم”: دونالد ترامپ حالا او آن را مانند مانترا تکرار می کند. ساعاتی قبل از رای گیری ، که تصمیم می گیرد چه کسی بین دموکرات ها و جمهوری خواهان سنا را کنترل کند ، سرمایه دار بلند شد شلوغ که در گرجستان. وی گفت: “ما نمی توانیم به دموکرات ها اجازه دهیم سنا را نیز بدزدند.” dem این را نمی گیرد کاخ سفید، مبارزه خواهیم کرد

ترامپ: “امیدوارم مایک پنس …”

از طرف دیگر ، نامزد جمهوری خواهان کلی لوفلر قبلاً اظهار داشت كه در صورت پیروزی ، وی با صدور گواهینامه انتخاب مخالفت خواهد كرد جو بایدن. رئیس جمهور مستعفی سپس به موضوع “آرا f جعلی” بازگشت و افزود: “امیدوارم مایک پنس کنار ما خواهد ایستاد او مرد خوبی است ، من او را بسیار دوست دارم. در هفته های اخیر نشان داده ایم که در انتخابات پیروز شده ایم با بهمن آرااشاره ای محجبه به این واقعیت نیست که معاون رئیس جمهور در روند تأیید رای دهندگان ، رئیس کنگره خواهد بود نمی خواهم به سرمایه دار کمک کنم در حرکت خود علیه بایدن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *