[ad_1]

“من به ریشه هایم افتخار می کنم و به همان اندازه به تربیتم افتخار می کنم.” در اینستاگرام آیلین گو، 17 ساله و آینده ای درخشان در پیش رو ، نوشت که انتخاب دشوار است. اما آنچه مهم است این حکم است: بین ایالات متحده ، کشور پدری ، کشوری که در آن بزرگ شده است و چین ، سرزمین مادری و مادربزرگ محبوبش ، کودک اعجوبه اسکی سبک جهانی جهان ملیت چینی را انتخاب کرده است. در بازی های المپیک زمستانی پکن ، که ویروس های مجاز در مدت یک سال تحریک می کنند ، او با لباس های عمومی جمهوری خلق رقابت می کند.

چین منتظر چیز دیگری نبود. زیرا با گذرنامه آیلین گو یا نسخه ماندارین گو آیلینگ ، او چیزهای مختلفی را کشف کرد: یک ورزشکار که می تواند بین پرش و پرش اسکی مدال های طلا را بدست آورد ، یک فرد فوتوژنیک برای تبلیغ بازی ها به شهروندان ، فردینی کافی و یک داستان که با آن برای تغذیه تبلیغات ملی گرایانه. آن دختر خوب ، زیبا و باحال ، مدرن که پرچم قرمز را به ستارگان و راه راه ترجیح می دهد.

برای داشتن آیلین واقعی بسیار عالی است. در هر کاری دختران چین جدید آرزو دارند که موفق باشند. هفته گذشته در X-Games ، دنیای آبشارهای برفی ، 17 ساله اهل سانفرانسیسکو تمام استعداد خود را تأیید کرد. سه مدال که دو مدال آن طلاست: هیچ تازه کاری چنین غنیمت دریافت نکرده است. اما این در اینجا متوقف نمی شود. از آنجا که آیلین نیز یک مدل است ، او قبلاً چندین نسخه از نسخه های چینی آن را دارد Vogue است بازار هارپر. و دانشجوی عالی ، در دانشگاه استنفورد ، یکی از معتبرترین دانشگاههای ایالات متحده پذیرفته شد و به رتبه برتر آزمون ورودی رسید. او می گوید ورود به آن “از شش سالگی” رویای او بود ، حتی قبل از تصور المپیک. او قبلاً هر دو را تاجگذاری کرده است: امسال او خود را وقف آماده سازی بازیها می کند ، در سال 2022 جای خود را در میان نیمکت های علوم سیاسی به دست می آورد.

برخی به بحث و جدال رقابت برای چین اشاره می کنند ، اما انتخاب برای تحصیل (و زندگی) در کالیفرنیا. انتخاب او باعث ایجاد و ایجاد بحث تا حدودی شبیه به تنیس باز نائومی اوساکا ، که در ایالات متحده بزرگ شده است ، برای بازی در ژاپن است ، با این شرایط وخیم که اژدها ارزش های متضاد را نشان می دهد و در تعارض با آمریکایی ها آیلین که دو زبانه است و همیشه تعطیلات خود را در چین گذرانده است ، تصمیم را با استفاده از این بازیها تشویق کرد تا جوانان اژدها را ترغیب کند تا به اسکی ، ورزشی که دوست دارد و دختران جوان به ورزش خود نزدیک شوند. مرز ها.

در سن 17 سالگی ، او قبلاً نیز مدل و همچنین یک مدل است ، و این او را به یک توصیه کامل برای حامیان مالی تبدیل می کند: علاوه بر نوشیدنی های انرژی زا ، لیوان ها و کلاهک رپ ، او اکنون همچنین توصیه ای برای آنتا ، شرکت لباس زمستانی چینی است. او امیدوار است که بازی ها را به یک معامله بزرگ تبدیل کند. در آخرین بازرسی از امکانات مسابقه ، شی جین پینگ نیز یکی از پارک های خانه را پوشید.

در پروژه ایمن سازی المپیک ، پکن قول داده است که 300 میلیون شهروند را به دامنه ها بیاورد. استراحتگاه های زمستانی چند برابر شده اند ، اما اسکی و اسنوبورد همچنان علاقه های جالبی دارند ، ناگفته نماند که کوه های شمالی با برف مصنوعی در واقع از دولومیت ها نیستند. چه کسی می داند که آیا آیلین می تواند اشتیاق خود را به برف روشن کند یا خیر ، همانطور که وعده داده شده است ، در ساخت یک پل چین و آمریکا سهیم خواهد بود. در جو رقابت بین دو قدرت ، کار آسانی نخواهد بود: رسانه های دولتی پر از ناسیونالیسم امروز کارهای این دختر را می خوانند ، اما در اولین اختلاف ژئوپلیتیک از او می خواهند که طرف شود. احضار روحیه المپیک شاید برای او کافی نباشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *