[ad_1]

به منظور صرفه جویی در هزینه های پروژه ، تصمیم گرفته شد که سیستمی برای کنترل سقوط موشک چینی که به زمین بازمی گردد ، ارائه نشود.

هزینه های موشکی چینی

در قلب بازگشت کنترل نشده یک موشک چینی به جو ، که می تواند باعث آوار شود ، وجود خواهد داشت دلایل اقتصادی: گزینه سقوط آن بدون هیچ گونه کنترلی به سیاره ما در مرحله طراحی انجام می شود.

موشک چینی: هزینه آن

این را مارکو کاسترونووو از آژانس فضایی ایتالیا (ASI) روشن کرد. این کارشناس توضیح داد که موشک در مرحله آخر برای کنترل طراحی نشده است زیرا “ساختن یک سیستم بدون مدیریت در مرحله بازگشت ، به صورت پیش پا افتاده ، هزینه کمتری داردبنابراین ما به احتمال کم تأثیر در مناطق مسکونی و ایجاد خسارت اعتماد می کنیم.

وی توضیح داد ، چین هیچ قانونی را نقض نمی کند زیرا هیچ قانونی برای منع بازگشت بی رویه وجود ندارد.

فقط توافق نامه هایی وجود دارد ، اما همه چیز به عهده حسن نیت و وجدان کشورهایی است که مأموریت های فضایی را انجام می دهند.

موشک چینی ، هزینه ها: پیش بینی بازگشت

اکنون بدون سیستم کنترل ، پیش بینی مسیری که باعث خواهد شد آنچه از موشک حامل تیان ، اولین ماژول ایستگاه چین به فضا می رود ، دشوار است.

پیش بینی ها واقعاً یک مسئله پیچیده هستند زیرا سقوط زمین به اجسام فضایی است تحت تأثیر عوامل زیادی قرار دارد بسیار متغیر ، از جمله تراکم جو و فعالیتهای خورشیدی فعلی.

پیش بینی های اخیر حاکی از سقوط موشک چینی در برد است بین ساعت 3 صبح تا 3:30 بعد از ظهر روز یکشنبه 9 مه. ■ منطقه؟ بیا زود پیداش کنیمCastelnuovo اضافه شده است.

موشک چینی ، هزینه ها: مناطق موجود و توصیه ها

در مورد ایتالیا ، دفاع مدنی سیگنالی را برای ده منطقه ای که موشک می تواند از آنها عبور کند ، صادر کرده است ، یعنی آمبریا ، لاتزیو ، آبروزو ، مولیسه ، کامپانیا ، باسیلیکاتا ، پولیا ، کالابریا ، سیسیل و ساردینیا.

کارشناسان به شما توصیه می کنند در خانه بمانید دور از درها و پنجره های شیشه ای. احتمال خراب شدن تکه ها باعث ریزش ساختمان ها در واقع بسیار کم است ، به همین دلیل خانه ها به عنوان امن ترین مکان باقی می مانند. به طور خاص ، توصیه برای مرمت طبقه های پایین است: اگر باران از آوار رخ دهد ، در نهایت روی سقف ها تأثیر می گذارد و بنابراین با سوراخ شدن طبقه های آخر یا زیرین و ایجاد خطر برای مردم ، آسیب می رساند.

در صورت مشاهده قطعه، سرانجام کارشناسان توصیه کردند که آن را لمس نکنید ، حداقل در فاصله 20 متری نگه دارید و بلافاصله به مقامات ذیصلاح اطلاع دهید.