[ad_1]

دونالد ترامپ او حزب جدیدی پیدا نخواهد کرد. از آنچه می آموزیم از نظر سیاسی، رئیس جمهور پیشین آمریکا طی یک سری مکالمات تلفنی به سناتورهای جمهوری خواه اطلاع داد که قصد دارد در صفوف حزب باقی بماند. برایان جک ، مدیر سیاسی سابق او در کاخ سفید ، نقش نماینده ترامپ را بر عهده گرفت ، که برای سناتورهای جمهوریخواه روشن کرد که دونالد حزب را کنار نمی گذارد تا “خسارت” گوپا و که هنوز هم برای بسیاری رهبر است. اگرچه وی این موضوع را به صراحت اعلام نکرد ، اما جک اعلام کرد که مستاجر سابق کاخ سفید آماده انتقام گیری در انتخابات مقدماتی بعدی جمهوری خواهان است که در روند استیضاح به او رأی می دهد و محافظه کارترین منتخب را در برابر یهودا آزاد می کند.

رئیس جمهور می خواست به همراه دیگران به من اطلاع دهد که او یک جمهوری خواه است ، کشور ثالثی را به دنیا نخواهد آورد و هر کاری که در آینده از نظر سیاسی انجام دهد ، این کار را به عنوان یک جمهوری خواه انجام خواهد داد. “کوین کرامر ، سناتور داکوتای شمالی پس از تماس تلفنی جک گفت. کرامر افزود که “حزب جمهوری خواه با اکثریت قریب به اتفاق خود همچنان در کنار رئیس خود است. “. آ استراتژی، از ترامپ برای بررسی وفاداری همکاران حزبی خود ، که از آنها خواسته می شود در مورد حمایت از وی یا ضربه زدن به پشت او در طول استیضاح. در حالی که اکثر آنها به رئیس جمهور سابق رأی نخواهند داد ، این واقعیت نیز وجود دارد که تقریباً هیچ یک از آنها از ترامپ در برابر اتهام “تحریک” قیامهای کپیتول هیل دفاع نمی کنند.

در میان جمهوری خواهانی که تقریباً به طور قطع با او مخالفت خواهند کرد ، نامزد سابق ریاست جمهوری است میت رامنی، که در دادگاه استیضاح قبلی نیز به ترامپ رأی داد. و رب پورتمن ، سناتور اوهایو ، که گفته است دیگر نمی خواهد نامزد شود و پت تومی که دیگر به عنوان سناتور پنسیلوانیا کاندید نخواهد شد ، می توانند به سرمایه دار بزرگ پشت کنند. اگرچه او هنوز در رای گیری صحبت نکرده است ، اما تومی گفت رفتار ترامپ در جریان آشوب های 6 ژانویه چنین بوده است “غیر قابل قبول” و با استیضاح مجازات می شود. سرانجام ، حمایت از میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا که تحت ریاست جمهوری اوکراین بود ، حیاتی خواهد بود. بنابراین ، می توان اعلامیه جک را آخرین اخطار سرمایه دار برای آن سناتورهایی دانست که هنوز “در آستانه” هستند برای رای دادن در 8 فوریه ، تاریخ دادگاه علیه دونالد ترامپ.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *