[ad_1]

مترو K 0 – لندن – “ما واقعاً تمام تلاش خود را انجام داده ایم و ادامه خواهیم داد تا تلفات انسانی را به حداقل برسانیم و رنج ها را کاهش دهیم.” این را امروز بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس طی یک کنفرانس مطبوعاتی در خیابان داونینگ بیان کرد. در 24 ساعت گذشته ، 1631 مورد مرگ برای یک نفر ثبت شده است

K متر 0 – لندن – وی افزود: “ما واقعاً هر آنچه در توان داشتیم انجام دادیم و این كار را ادامه خواهیم داد تا تلفات جانی را به حداقل برسانیم و رنج را كاهش دهیم” این امروز در تاریخ بیان شد نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در خیابان داونینگ.

در 24 ساعت گذشته ، 1631 مورد مرگ و میر ثبت شده است که از ابتدای مراقبت های پزشکی اضطراری در مجموع 100 162 مورد مرگ ثبت شده است ، در حالی که موارد جدید بیش از 20 هزار مورد است. این ارقام ، به نقل از بی بی سی ، با استناد به آماری که مقامات محلی بهداشت ارائه داده اند ، نشان می دهد که انگلستان اولین کشور اروپا است.

وی گفت: “بیان درد موجود در این آمار ناخوشایند دشوار است.” نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون. جانسون در طی یک کنفرانس مطبوعاتی “عمیق تر” خود را به بستگان قربانیان تسلیت گفت ، خاطرنشان کرد که بسیاری “حتی فرصت خداحافظی” با عزیزان خود را ندارند. نخست وزیر وقت کشور را از بحران خارج کرد ، “ما به عنوان یک ملت گرد هم خواهیم آمد تا همه کسانی را که از دست داده ایم به یاد بیاوریم و از قهرمانانه ایثارگرانه کسانی که در جبهه زندگی خود را برای نجات دیگران جان داده اند ، تکریم خواهیم کرد.

تعداد کشته شدگان Covid-19 در انگلیس از تعداد غیرنظامیان کشته شده در طول جنگ جهانی دوم بیشتر است. “افکار من به هر شخصی که یکی از عزیزانش را از دست داده است می رود. وی گفت: “پشت این داده های دلخراش ، دوستان ، خانواده و همسایگان قرار دارند.” وزیر بهداشت مت هنكاك اظهار نظر كرد. وی افزود: “من می دانم که سال گذشته چقدر دشوار بوده است ، اما همچنین می دانم انگلیسی ها چقدر قدرتمند هستند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *