[ad_1]

K metro 0 – لندن – نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون امروز گفت که بسیاری از “مشکلات دندانی” در انطباق کشور با خروج از بازار واحد اتحادیه اروپا بوجود آمده است. اقتصاددانان تخمین زده اند که اقتصاد انگلیس طی 15 سال 4 درصد کمتر از آنچه در اروپا باقی می ماند ، خواهد بود.

K متر 0 – لندن – نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون امروز اظهار داشت که در انطباق در کنار با خروج از بازار واحد اتحادیه اروپا بسیاری بوجود آمده اند “مشکلات دندانیاقتصاددانان تخمین می زنند که اقتصاد انگلیس 4 درصد کاهش می یابد بعد از 15 سال ، در مقایسه با آنچه اگر در اتحادیه اروپا باقی می ماند ، رویترز گزارش می دهد.

جانسون ، امروز در سفر خود به اسکاتلند ، یک سوال در مورد مشکلات جدی که در بخش شیلات بوجود آمده استکه “بدیهی است که خدایانی وجود دارد مشکلات در بسیاری از مناطق، به ناچار با توجه به این تغییر بزرگ ، اما شکی نیست که در طولانی مدت این تغییرات مزایای بسیار زیادی برای ماهیگیری اسکاتلندی به همراه خواهد داشت. ”

در همین حال ، صنعت غذاهای دریایی اسکاتلند به دلیل تأخیر در انتقال صدف و سایر محصولات تازه به بازارهای اتحادیه اروپا پس از ورود کنترل های پس از Brexit ، که اکنون از 1 ژانویه اعمال می شود ، به شدت تحت تأثیر صنعت غذاهای دریایی اسکاتلند قرار گرفته است.

دولت انگلیس قول داده است 23 میلیون پوند اضافی برای حمایت از بخش ارائه دهد. همچنین سایر بخشها گزارش می کنند که تحت تأثیر تأخیرهای عرضه و تغییرات شدید مالیاتی قرار گرفته اند.

پیش بینی های انجام شده بر روی داده های هفته منتهی به 24 ژانویه ، که طبق آن میانگین 65٪ کامیون هایی که به فرانسه می رفتند هر روز کاملاً خالی سفر می کردند؛ در ابتدای ژانویه این میزان 75 درصد بود.

آمار ارائه شده توسط Hauts-de-France و du Nord، نشان می دهد که ترافیک سنگین در هر دو جهت از طریق کانال است 30٪ کاهش یافته در مقایسه با جریانهای عادی.

در مورد رعایت قوانین جدید گمرکی نیز مشکلاتی بوجود آمده است و در مرز فرانسه از هر 10 گواهی صادرات بهداشتی فقط 1 مورد ، که اکنون برای حمل و نقل مواد غذایی اجباری است ، به درستی پر شده است. ° Сاما مندولت گفت كه این شركت ها با افزایش ترافیك مرزی هر روز و بدون وقفه بیشتر در بنادر انگلیس ، به طور كلی با روابط تجاری جدید سازگار شده اند.

وزیر مایکل گاو وعده داده شده است که با مشاغل سخت کار خواهد کرد ، اما پنج گروه بزرگ از کارفرمایان ، در پاسخ به اظهارات Gove ، در بیانیه مشترکی تأکید کردند “دامنه و مقیاس چالش ها” ناشی از Brexit ، کاهش حمل و نقل ممکن است به زودی تشدید شود. در این بیانیه آمده است: “با این حال ، همه طرفین تصدیق کردند که سطح فعالیت پس از کریسمس پایین است و ممکن است با شروع افزایش حجم پس از تخلیه سهام ، مشکلات اضافی ایجاد شود.”

ماه گذشته ، انگلیس و اتحادیه اروپا پس از مذاکرات متوقف ، به یک توافقی که از اعمال تعرفه ها و سهمیه ها جلوگیری می کنداما تصمیم لندن برای خروج از اتحادیه گمرکی اتحادیه و بازار واحد منجر به افزایش دیوان سالاری و سایر موانع صادرات و واردات شده است.

طرفداران Brexit می گویند موانع جدید تجارت با اتحادیه اروپا با معاملات تجاری که لندن با دیگر کشورهای جهان منعقد می کند جبران می شود. با این حال ، اقتصاددانان تخمین می زنند که اقتصاد کشور پس از خروج از اتحادیه اروپا رو به زوال است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *