[ad_1]

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی آمریکا شکست خورده ظاهر شد از اتهامات کلاهبرداری ارائه شده برای اجازه پیروزی جو بایدن ، دموکرات ، تا وقایع 6 ژانویه ، که منجر به حمله کاپیتول در واشنگتن به طرفداران جذاب او شد.

در نتیجه ، رئیس جمهور ایالات متحده تازه مورد انتقاد قرار گرفته است. برای اولین بار ، یک رئیس جمهور آمریکا دو بار با مراحل استیضاح روبرو شده است. هدف این است که نامزدی جدید سرمایه دار بزرگ نیویورک در سال 2024 رد شود.

اما اکنون ترامپ از سر می گیرد: او طبقه بندی و مجوز صدور “بیش از انبوهی از اسناد” مربوط به نظارت و جاسوسی دولت اوباما (اوباماگیت) علیه کمپین 2016 ترامپ را به عنوان بخشی از کارزار گسترده تر برای بی اعتبار کردن و تضعیف رئیس جمهور انجام می دهد. از ایالات متحده

به گفته این روزنامه نگار ، بسیار آشنا با محافل ترامپ ، جان سلیمان ، اسناد بین جمعه و دوشنبه منتشر می شود.

“عالی بود. وی به FBI و وزارت دادگستری اجازه انتشار بسته ای با اهمیت را داد. این مواردی است که FBI به مدت چهار سال سعی در پنهان کردن آنها از مردم داشته است. آنها افشاگری های شگفت انگیزی دارند. “سلیمان امشب در برنامه لو دابز به فاکس نیوز گفت.

طبق وب سایت سلیمان ، Just The News ، اسناد منتشر شده نشان می دهد که چگونه کل داستان Russiagate ایجاد شده و سپس از طریق رسانه ها پمپ می شود تا وقتی با رسوایی ایمیل ظاهر می شود ، در سایه بماند. توسط هیلاری کلینتون.

https://www.youtube.com/watch؟v=7ngDik0yCCk

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.