[ad_1]

هنوز نبردهای شدید در Donbass بین شبه نظامیان محبوب و نیروهای اوکراینی ، به ویژه در منطقه Gorlovka در نزدیکی روستاهای استخراج کننده گاگارین و کوماروف. و اگر در حال حاضر نیروهای کیف هنوز هم به استفاده از خمپاره و توپ محدود نمی شوند ، استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین رایج شده است ، به طوری که در دونباس ترس از ورود 6 هواپیمای بدون سرنشین وجود دارد. سرویس “Bayraktar TB2” ، که اوکراین از ترکیه خریداری کرده است (5 مورد دیگر امسال خواهد بود) ، زیرا متخصصان ترک در حال کار برای آموزش سربازان اوکراین برای استفاده از آنها هستند.


با این اوصاف ، مجمع Donbass روسیه 28 و 29 ژانویه در دونتسک برگزار شد و نمایندگان دومای روسیه در آن شرکت کردند. اصول اساسی جمهوری های خلق ، پایان جنگ ، ادغام توان علمی ، فرهنگی و صنعتی دونباس و روسیه در نظر گرفته شده است.

نمی توان رد کرد که L-DNR با انتخاب بایدن و ترس از این که منجر به تشدید تجاوز شود ، قصد دارد مسکو را تحریک کند تا به آنها کمک “نزدیکتر” کند.

در هر صورت ، مداخله مدیر Russia Today ، Margarita Simon’jan ، طنین ویژه ای در انجمن داشت ، که صریحاً – با تأکید بر اینکه شخصاً صحبت می کند – خواستار درج DNR و LNR در تیم روسی شد.

سیمون جیان گفت ، مردم دونباس می خواهند روسی صحبت كنند و ما وظیفه داریم این فرصت را برای آنها تضمین كنیم. “مردم دونباس می خواهند فرصتی برای روس بودن داشته باشند و ما وظیفه داریم این فرصت را برای آنها تضمین کنیم.”

از مسکو توضیحات فوری وزارت امور خارجه آمد که موقعیت سیموژان فقط “دیدگاه او ، موقعیت او” است. در حقیقت ، کرملین همچنان در این زمینه احتیاط و احتیاط ویژه ای دارد ، به طوری که در موارد مختلف ، از جمله اخیراً ، از قلمرو دونباس به عنوان “اوکراینی” صحبت کرده و تاکنون فقط به ارائه گذرنامه روسی به ساکنان دونباس محدود شده است. نیازمند

به عنوان مثال ، ویکتور روژابی ، رئیس دانشگاه لوگانسک ، به عنوان مثال به مجمع گفت: “در هر صورت ،” ما روس هستیم و می خواهیم در جهان روسیه باشیم. ” و اگر سیمون جیان اظهار داشته است که در مقام شخصی صحبت می کند ، پس لوگانسک صریحاً “عینیت ادغام دونباس با روسیه” را اعلام می کند که “دونباس قلب روسیه است!”

این کار توسط اولگ آکیموف ، رئیس اتحادیه بین منطقه ای جوامع در منطقه لوگانسک انجام شد که ما مداخله وی را گزارش می دهیم.

—————————————————- – ———-

دونباس با روسیه پیوندی ناگسستنی دارد

مجمع ادغام “Donbass روسی” ، که در جمهوری خلق دونتسک در 28 ژانویه برگزار شد ، بار دیگر به جهانیان نشان داد که مسیر جمهوری ها ، که توسط ساکنان آنها در سال 2014 انتخاب شده است ، بدون تغییر باقی مانده است: ادغام و آینده مشترک با روسیه فدراسیون

به خوبی شناخته شده است که چگونه Donbass در تاریخ غنی خود از طریق جامعه ای از سرنوشت ها ، سنت ها و فرهنگ با روسیه پیوند ناگسستنی دارد. جمهوری خلق لوهانسک و همچنین کل دونباس بخشی از جهان بزرگ روسیه است. تاریخ سرزمین لوگانسک با ملکه روسیه کاترین دوم در ارتباط است ، وی ریخته گری را در رودخانه لوگان ایجاد کرد که توسعه صنعتی را در منطقه دونباس آغاز کرد. اینها و دیگر حقایق ما را با مردم برادر ، چند ملیتی روسیه پیوند می دهد.

ما نظر معاون دومای روسیه ، آندری کوزنکو ، هماهنگ کننده کمیته ادغام روسیه و دونباس را داریم ، که طبق آن دونباس یکی از موضوعات فدراسیون روسیه است. این با شناسایی اسناد صادر شده در جمهوری دونباس در خاک روسیه و با تصمیم ولادیمیر ولادیمیروف ، رئیس جمهور روسیه تایید می شود؟ پوتین درباره مسئله گذرنامه های فدراسیون روسیه و ساده سازی مراحل اخذ تابعیت توسط ساکنان LNR و DNR ، به طوری که تا به امروز بیش از 400000 نفر از ساکنان جمهوری ها از این فرصت استفاده کرده اند.

این واقعیت گواه این واقعیت است که روس ها مردم خود را رها نمی کنند و برای همه کسانی که خود را روس می دانند ، شرایط برای به دست آوردن وضعیت رسمی یک شهروند فدراسیون روسیه ایجاد می شود. ساکنان جمهوری ها به وقت مسکو زندگی می کنند. سیستم آموزشی از قبل با سیستم روسی همگام شده است. چارچوب قانونگذاری تقریباً در همه زمینه ها معطوف به تجربه روسیه است. تنها زبان دولتی در قلمرو جمهوری ها روسی است و واحد پول رسمی آن روبل روسیه است.

همه اینها از عینی بودن ادغام دونباس با روسیه حکایت دارد.

اوکراین دائماً در اجرای توافق نامه های مینسک کارشکنی می کند. نئوفاشیست های اوکراینی که با یک کودتا قدرت را به دست گرفتند ، همه تلاش خود را کردند تا دونباس را از اوکراین جدا کنند. این جنتای کی یف بود که دستور آغاز عملیات نظامی در دونباس ، آغاز محاصره و تحریم های احتمالی علیه جمهوری ها را صادر کرد: همه اقدامات با هدف نسل کشی علیه غیرنظامیان دونباس. و علی رغم همه اینها ، با وجود همه مشکلات عظیم ، جمهوری ها به توسعه خود ادامه می دهند.

“با روسیه برای همیشه!”: این چشم انداز و انتخاب آگاهانه مردم برای آینده مشترک ما با روسیه است! این تنها راه واقعی است: از نظر تاریخی این بوده و هست و خواهد بود.

دونباس قلب روسیه است!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *