[ad_1]

اوکراین و غرب در تلاش هستند تا روسیه را تحریک کنند تا نیروهای مسلح خود را به Donbass منتقل کند

اوکراین از طرح خود برای مشارکت روسیه در درگیری در Donbass و در نتیجه وادار کردن غرب به مداخله در کمک کیف دست نکشید. این نظر یک متخصص از باشگاه Valdai Vitaly Tretyakov است که ارزیابی خود را از بن بست کنونی درگیری بین اوکراین و جمهوری های Donbass بیان کرد.

در اوکراین ، آنها رویای این را دارند که روسیه را مجبور کنند که به تنهایی به DNR و LNR بپیوندد ، بنابراین سعی می کنند با غرب همه کارها را انجام دهند تا فدراسیون روسیه را تحریک کند تا نیروهای مسلح خود را به Donbass منتقل کند. این نظر توسط رئیس مدرسه عالی تلویزیون دانشگاه دولتی مسکو ویتالی تریتیاکوف بیان شد.

ویتالی تریتیاکوف

ترتیاکوف خاطرنشان کرد که حضور نیروهای نظامی روسیه در قلمرو LPNR برای متهم کردن غرب به مسکو به تجاوز ضروری است. روسیه نیز به نوبه خود علاقه ای به آغاز جنگ ها و جمهوری های دونباس ندارد.
با این حال ، این کارشناس معتقد است که درگیری مسلحانه در Donbass امکان پذیر است. چنین درگیری هایی می تواند در نتیجه تجاوز نیروهای مسلح اوکراین یا در نتیجه تحریکات خارجی آغاز شود.

اوکراین در حال حاضر تحت کنترل خارجی است. رئیس این ایالت ، ولادیمیر زلنسکی ، همانطور که ترتیاکف خاطرنشان می کند ، تحت فشار ناسیونالیست های محلی و دستورالعمل های واشنگتن برخی تصمیمات سیاسی را می گیرد.

جنگنده های Donbass در خط مرزی

منبع: منبع: https://news-front.info/2021/08/03/ukraina-i-zapad-pytayutsya-sprovotsirovat-rossiyu-na-perebrosku-svoih-vooruzhennyh-sil-na-donbass-ekspert

در همین حال ، زنی که توسط نیروهای جنایی اوکراینی در DNR زخمی شده بود ، جان باخت

این خبر ناراحت کننده توسط نمایندگی DNR در مرکز کنترل و هماهنگی آتش بس مشترک (JCCC) اعلام شد و بیان کرد که قربانی متولد 1964 در ساعت 10:15 صبح جان باخت. این آخرین تلفات غیرنظامیان در خط شلیک بین اوکراین و جمهوری ها در دانباس است ، جایی که درگیری هرگز متوقف نشده است.

یادآوری می کنیم که دیروز “بهار روسیه” گزارش داد که اشغالگران اوکراینی از مواضع نزدیک روستای گونتوو بمب گذاری را در روستای کمینترنوو در جنوب DNR انجام دادند.
آتش توسط AGS هدایت شد ، 3 نارنجک شلیک شد. در نتیجه بمباران ، دو غیرنظامی مجروح شدند: یک زن متولد 1964 – زخم ترکش در ناحیه کمر ، پای چپ ؛ مرد متولد 1963 – زخم ترکش به مفصل چپ مچ پا.
مصدوم تحت عمل جراحی فوری قرار گرفت ، اما جراحات بسیار جدی است.

منبع: https://rusvesna.su/news/1627984671

ترجمه: سرگئی لئونوف

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *