[ad_1]

K metro 0 – کیف – بر اساس وب سایت رئیس دولت ، ولدیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین از تصمیم شورای امنیت ملی و دفاع (NSDC) برای تحریم اشخاص حقوقی و اشخاص حقیقی از روسیه پیروی کرده است. “اجرای تصمیم شورای امنیت و

K متر 0 – کیف – رئیس جمهور اوکراین ولادیمیر زلنسکی تصمیم “شورای امنیت ملی و دفاع” (NSBO) برای اعمال مجازات بر اشخاص حقوقی و اشخاص حقیقی از روسیه را اجرا کرد ، طبق وب سایت رئیس دولت.

در این سند آمده است: “اجرای تصمیم شورای امنیت و دفاع ملی اوکراین در تاریخ 28 ژانویه 2021” در مورد اصلاحیه های تصمیم شورای امنیت و دفاع اوکراین از 14 دسامبر سال 2020 ، در این سند آمده است. همچنین گفته شده است كه كنترل اجرای تصمیم شورای امنیت ملی و دفاع اوكرائین به الكسی دانیلوف ، وزیر امور خارجه سپرده می شود. با این حال ، این لیست به طور عمومی در دسترس نیست ، شورا تصمیم گرفت سند را طبقه بندی کند.

به طور خاص ، وزارت امور خارجه اوکراین “مقامات ذیصلاح اتحادیه اروپا ، ایالات متحده آمریکا و سایر کشورها را در مورد اعمال تحریم ها مطلع خواهد کرد و در مورد کاربرد این اقدامات محدود کننده بحث خواهد کرد.

طبق گزارش رسانه ها ، دولت اوکراین می خواهد 13 شرکت هواپیمایی روسی را تحریم اقتصادی کند. پیشنهاد اولیه این است که تحریم های سه ساله ارائه شود ، که تعلیق کامل انتقال منابع ، پروازها و حمل و نقل در خاک اوکراین را پیش بینی می کند. به طور خاص ، برای شرکت هایی که روش استفاده از حریم هوایی در کریمه و سواستوپل را نقض می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *