[ad_1]

علیرغم آتش بس – دیگری – که در 27 ژوئیه اعلام شد ، دونباس هنوز هم هر روز توسط اوکراینی مورد حمله قرار می گیرد. وسایل نقلیه سنگین که به اصطلاح “خط خاکستری” نزدیکتر می شوند. حمل و نقل نیروها و خودروهای زرهی در منطقه Scast’e. سه روز پیش ، روستاهای Staromihailovka و Yakovlevka ، در حومه دونتسک ، دهکده معدن گاگارین ، در منطقه Gorlovka و سپس Sahanka و Leninsko ، در منطقه ، مورد اصابت گلوله های کالیبرهای مختلف قرار گرفتند ، که توسط خمپاره انداز ، نارنجک اندازها و وسایل نقلیه زرهی منفجر شد. به Novoazovsk. روز گذشته ، مناطق تحت تأثیر Gorlovka ، Mineralnoe ، Lozovoe ، Alexandrovka ، شوچنکو. در شب سال نو ، نیروهای اوکراینی همچنین بمب های آتش نشانی را علیه برخی مناطق DNR منفجر کردند. در روستای شیروکینو ، در قسمت جنوبی DNR ، اشغال شده توسط نیروهای کیف ، مهندسان اوکراینی مین های ضد تانک را در کنار خانه های غیرنظامیان کارگذاری کردند.

کیف اکنون منتظر تحویل هواپیماهای بدون سرنشین Bayraktar از ترکیه است که “آزمایش خوبی” در سوریه و قره باغ انجام داده اند: در این صورت ناظران انتظار دارند اوکراین به حملات Donbass و حملات احتمالی به کریمه تشدید شود. از سوی دیگر ، آنکارا پنهان نمی کند که از کی یف پشتیبانی می کند ، که اگر در گذشته بیشتر “پنهان” بود – به عنوان مثال (با ناموفق) حملات مجلس تاتار به کریمه ، با حمایت گرگهای خاکستری ترک – امروز ، همانطور که نمونه جنگ نشان می دهد در قره باغ قره باغ مستقیم تر می شود و هدف آن تسخیر مواضع بزرگتر در دو طرف دریای خزر است.

این ، به طور خلاصه ، آخرین اطلاعات پیش رو است. در داخل ، در تاریخ 1 ژانویه ، 112مین سالگرد تولد همکار نازی Stepan Bandera ، بنیانگذار سازمان ملی گرایان اوکراین (OUN) و در میان رهبران ارتش شورشی اوکراین (UPA) ، که غیرنظامیان لهستان را در طول جنگ قتل عام کرد ، یهودیان ، کمونیستهای اوکراین ، سربازان شوروی ، در خیابانهای شهرهای مختلف اوکراین موکب های مشعل برگزار شد تحت پرچم “ملی گرایی دین ماست! استپان بندرا پیامبر ماست! ” به نام این آیین ، یک سرباز اوکراینی یکی از همکارانش را کشته است زیرا او روسی صحبت می کرده است: در برابر دمو لیبرال های ما ، که در همه جا خطر فاشیست و نازی را فریاد می زنند به جز عمداً آن را دقیقاً در کجا نادیده بگیرید تهاجمی ترین و گستاخانه ترین مظاهر آن است.

و در نتیجه نئونازیسم و ​​قهرمانی همدستان نازی ، در اینجا در ارتش کی یو ، با کپی برداری از شوخی های مبتذل که توسط تفنگداران یانکی در آموزش خوانده می شود ، همتایان اوکراینی آنها راهپیمایی می کنند (تولید مثل قافیه غیرممکن است ؛ “مسکویت ها” اصطلاحی تحقیرآمیز است) از روس ها) در ریتم “مسکویت ها نمی خواهند در صلح زندگی کنند و به همین دلیل است که آنها را ضربه خواهیم زد. ما نباید اسیر را بگیریم ، بلکه آنها را درجا بکشیم … ما کریمه را برمی گردانیم ، و سپس کوبان و گله های مسکو را بیرون خواهیم کشید “و غیره.

به موازات ارتش ، sهمانطور که توسط گزارش شده است PolitNavigator، آنتون موخارسکی ، شومن ، به طور زنده در کانال 5 گفت که روشهای “دموکراتیک و مدنی” کل اوکراین سازی بی اثر است و بنابراین لازم است که روشهای اتخاذ شده توسط بلشویک ها (در چشم انداز تبلیغ فاشیستی رویه های بلشویکی) مورد توجه قرار گیرد و تا اعدام کسانی که با سیاست های ملی گرایانه فعلی مخالف هستند.

این هدف از برنامه های جدیدی است که پنتاگون برای نظارت بر رسانه ها و شبکه های اجتماعی ، سایت های خبری ، مطبوعات ، پخش ها و پادکست ها در اختیار کیف قرار می دهد. این سیستم باید به شما امکان ایجاد فیدهای خبری دلخواه را با استفاده از پرونده هایی از منابع مختلف ایجاد کند. در این راستا ، آژانس نووروسینفورم وی یادآور شد که در ژوئن سال گذشته ، اخبار منتشر شد مبنی بر اینکه واشنگتن 3.7 میلیارد دلار برای “محدود کردن روسیه” در اختیار اوکراین قرار داده است.

با این حال ، تظاهرات و رژه ها در روزهای اخیر نه تنها برای تقویت “شکوه” نازیسم قدیم و جدید برگزار شده است. همچنین علیه سیاست دولت کی یف بسیج شد. به ویژه ، در برابر افزایش بیشتر تعرفه ها برای خدمات داخلی: یکی از قطعات زیادی که “ادغام اروپا” اعلام شده کودتای نازی پس از میدان را تشکیل می دهد. اوضاع نیز بدتر شده است ، اکنون از اول ژانویه ، شاخه صربستان – جریان بالکان – جریان ترکی ، که گاز روسیه را به بلغارستان ، مجارستان و صربستان (و در دراز مدت ، همچنین به اتریش) منتقل می کند ، اوکراین را دور می زند ، بنابراین آن را از درآمد حاصل از لوله هایی که از قلمرو آن عبور می کنند محروم می کند.

و سپس ، وقتی اوضاع اجتماعی در خانه هر سال خراب می شود ، کارگران اوکراینی مجبور می شوند که به دنبال گزینه های دیگری در خارج از کشور باشند. نهعلیرغم محدودیت های ناشی از همه گیری و تقاضای نسبتاً کمتری برای نیروی کار ، نیروی کار ارزان از اوکراین با شروع از کانال های “ممتاز” به نمایندگی از لهستان ، جمهوری چک و آلمان ، همچنان برای تجارت بسیار جذاب است. طبق برآوردهای ورشو ، از هم اکنون تا سال 2030 حداقل 4 میلیون کارگر در لهستان کمبود خواهد داشت ، بنابراین در حال حاضر رویه هایی در مورد وضعیت خارجیانی که به دنبال کار و اقامت هستند وجود دارد. برای نیروی کار اوکراین ، دست کم یا کمتر ماهر ، دستمزد لهستان به طور متوسط ​​حداقل دو برابر دستمزد اوکراین است ، به طوری که در صورت مهاجرت کارگران لهستانی به آلمان (باز هم انتظار می رود تقاضا برای کارگران مهاجر حداقل 400000 واحد افزایش یابد). در سال) ، اوکراینی ها برای جلب رضایت سرمایه آلمان ، لهستان و چک به لهستان می روند: همه گرسنه نیروی کار ارزان هستند.

در این شرایط ، دونباس در انتخاب جدایی از کودتای نازی ها در کیف در حال پیشرفت است. دبیر اتحادیه شرکت های کوچک نوآور جمهوری خلق لوگانسک ، آندری کوتسوتف ، در “مصاحبه فلش” با خبرگزاری LuganskInformCenter او گفت که “از آینده donbass کاملاً مطمئن است”.

متن مصاحبه در اینجا آمده است.

———————-

سوال – اوضاع جمهوری های دونباس در اوایل سال 2021 را چگونه ارزیابی می کنید؟

جواب – بدون شک ، این مطمئناً نه تنها برای جمهوری ما ، بلکه برای همه جهان آسانترین سال نبود. در اینجا در کنار ما ، با وجود همه پیچیدگی های اوضاع اقتصادی ، لحظات مثبت محسوسی وجود داشت. از نظر من ، همه اینها به روند مداوم ادغام با روسیه مربوط می شود. مانند گذشته ، تعداد شهروندان ما که گذرنامه روسی دریافت کرده اند همچنان در حال افزایش است. من همچنین شرکت تیم های ورزشی ما را در مسابقات با پرچم جمهوری در خاک روسیه به یاد می آورم. علاوه بر این: تبادل فرهنگی و کنفرانس های مشترک دانشمندان ما با همکاران روسی. و البته ، غیرممکن است که سخنان رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در یک کنفرانس مطبوعاتی در پایان سال در مورد کار مستقیم با شرکت های ما ذکر نشده است. همه اینها به ما می گوید که خسارات مهیب ناشی از جنگ بی فایده نبود. و انتخابی که ما در سال 2014 انجام دادیم انتخاب صحیح و قطعی بود.

– به نظر شما مهمترین دستاوردهای جمهوری خلق لوهانسک و دونتسک در سال گذشته کدام بود و جدی ترین مشکلات کدام بود؟

– به نظر من ، جدی ترین مشکل در سال گذشته عدم تمایل مقامات اوکراین برای گفتگوی مستقیم با جمهوری های ما است. اما دقیقاً همین واقعیت است که تمایل ما برای حرکت به جلو را تقویت می کند. واضح است که سال 2020 هیچ ویژگی مثبت خاصی را برای ما به ارمغان نیاورد. و با این حال من این لحظه را کاملاً منفی نمی بینم. ما متعهد به تقویت بیشتر LNR هستیم. حتی اگر با سرعت مورد نظر ما نباشد ، ما هنوز در حال افزایش هستیم.

– پیش بینی شما از توسعه وضعیت دونباس در سال جدید؟

– من قاطعانه به آینده دونباس اعتقاد دارم. منطقه ما به عنوان مرکز صنعتی امپراتوری روسیه متولد شد. سپس این “رله” در دوره شوروی تاریخ ما احیا شد. امروز من متقاعد شده ام که در راه احیای صنعت خود هستیم. می دانم که همه ضررها بی فایده نبود. ما پیروز خواهیم شد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.