[ad_1]

بین شبکه های اجتماعی خاموش و ترس از تقلب ، اوگاندا در جریان انتخاباتی به رای گیری می رود که می تواند تاریخ این کشور آفریقایی را تغییر دهد.

رئيس جمهور یوری یوزوونی، که با جنبش مقاومت ملی خود از کودتای 1985 سوار شده است ، یک مدعی دارد که ممکن است کار را دشوار کند. 10 نامزد مخالف وجود دارد شراب بابی، خواننده ای که در اواسط عمر موزونی 76 ساله در کشور شناخته شده است.

پیشرفت در محدوده

نامزدی شراب گران بود: چندین بار دستگیر شد ، رقیب دریافت کننده تبلیغات افترا بود و او را به دستاورد دولت های خارجی متهم کرد. حمله رعد اسا نظامی در مبارزات خود و حتی در خانه خود فعالان را هدف قرار می دهد.

شرکت های وب از اطلاعات نادرست آنلاین خبر دادند و در پاسخ دولت تصمیم گرفت برنامه های پیام رسان شبکه های اجتماعی را با انگیزه رسمی برای اطمینان از امنیت رای گیری روز سه شنبه تعطیل کند.

سکوت رسانه ها

شراب بیش از هر چیز امید جوانان را در کشوری افزایش داده است که میانگین سنی آنها کمتر از 16 سال است و بسیاری از آنها رئیس جمهورهای دیگری را جز ماسونی ، که 40 سال در دولت است ، نمی شناسند.

عملیات رأی گیری امروز صبح در فضایی متشنج آغاز شد. نتایج یکشنبه خواهد بود. سازمان های بین المللی از شفافیت روند انتخابات ابراز نگرانی کرده اند ، اما تنها ناظران اعزامی اتحادیه آفریقا هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *