[ad_1]

ترامپ ، نماینده KGB فاش می کند:

نیویورک خدمات مخفی روسیه روابط خود را با دونالد ترامپ بیش از چهل سال کیلوگرم از زمان جوانی او به یک کارآفرین بلندپرواز و قابل ستایش اعتماد کرده است و معتقد است که روزی سرمایه آنها با بهره سود خواهد برد. این همان چیزی است که روزنامه نگار تحقیقی ادعا می کند کریگ اونگر در کتاب سازش آمریکایی، برای چند روز در کتابفروشی های ایالات متحده. این جلد عاقبت پرفروش ترین هاست: مجلس بوش ، کاخ سعود و کاخ ترامپ ، کاخ پوتین ، که در آن نویسنده روابط با قدرت های خارجی را که تعیین کننده انتخاب سیاست خارجی دو رئیس جمهور است ، محکوم کرد.


کتاب جدید اونجر پایان نامه ای است که در آن حقایق ذکر شده به هم پیوند می خورند تا با فرضیه اصلی مطابقت داشته باشد. گاهی به روشی قانع کننده تر ، گاهی در یک ارتباط منطقی خودسرانه تر. نویسنده کار خود را با خرید یک دلار ساده در هتل کمودور در منهتن آغاز کرد ، ساختمانی فرسوده که با بدهی و هزینه های نگهداری سنگین بود و به ترامپ اجازه داد در سال 1976 از حومه شهر به قلب نیویورک بپرد. ساختمان بازسازی شده به هتل مدرن هایت تبدیل شده است که در بالای ایستگاه راه آهن گراند مرکزی ساخته شده است. ترامپ هنگام انتخاب تلویزیون برای نصب در اتاق ، شرط بندی می کند: او از فروشگاه های بزرگ الکترونیکی اجتناب می کند و می رود تا از Joy Lud Electronics ، یک انبار ناشناس در خیابان 23 ، که می گوید: “ما روسی صحبت می کنیم.”

یکی از صاحبان آن سمیون کیسلین ، یهودی اوکراینی بود که چهار سال قبل از آن مهاجرت کرده بود و در زمینه فروش دوربین و ضبط کننده هایی که صادرات آنها به روسیه منع شده بود ، به دلیل عبور مقامات دیپلماتیک از نیویورک ، ممنوع بود.

یوری شوتس ، نماینده سابق Kb به یونگر گفت كه كیسلین خود یك جاسوس روسی است و اشاره كرد كه در پشت نصب عجیب در تلویزیون های هایت مجهز به استاندارد انتقال مضاعف و بنابراین قادر به انتقال تصاویر روی نوارهای مغناطیسی اختصاص یافته به بازار روسیه ، اولین تماس با آنچه با گذشت زمان به کمپرومت تبدیل شد. در واقع ، روابط ترامپ و الیگارشی روسیه در سالهای بعد رونق گرفت. صاحبان زمین های مسکو ، بلکه مجرمان برجسته روسی و ر bossسای مافیا ، به مشتریان اصلی معاملات املاک و مستغلات در نیویورک تبدیل شده اند ، که برخی از آنها توسط مثلث بانک های خارجی که با روسیه ارتباط داشته اند ، تأمین مالی شده است.

به گفته وی ، شوتز و اونگر برخی از خریدها را به عملیات پولشویی مرتبط دانستند. سپس همان منبع از تصمیم فعلی در دهه 1990 در میان جاسوسان روسی در ایالات متحده علیه ترامپ خبر داد: “هیچ چیز پیچیده ای در مورد این پسر وجود ندارد ، یک جاسوس روسی در مورد شوتس گفت. او مردی دارای خرد فکری و منیت هیپرتروفیک است. دو م idealلفه ایده آل برای تبدیل آن به یک شی manip دستکاری ».

مثلث کردن

سپس اونجر با کمک شویتز مثلث مشکوک دیگری ایجاد کرد: آن چیزی که ترامپ و دوستش جفری اپستین را به منابع روسی مرتبط می کرد که سرمایه دار مبهم نیویورک با آنها در ارتباط بوده است. دوستی این دو سرمایه دار در سال 2004 از بین رفت ، وقتی اپستین در مورد ملکی که قصد داشت در پالم بیچ ، فلوریدا خریداری کند ، نظر خواست و ترامپ با پیشنهاد 41 میلیون برای همان قرارداد ، آن را سوزاند و پس از آن مجدداً ملک را فروخت . مدت کوتاهی پس از آن ویلا با قیمت 125 میلیون دلار. به اپستین توهین و ضرب و شتم شد ، اما او ابزار انتقام را داشت. او و شریک زندگی اش ، گیسلین مکسول ، آرشیو گسترده ای از فیلم ها و ضبط شده های برخوردهای جنسی داشتند که طی سالهای گذشته بین حرمسرا دختران زیر سن قانونی که تحت کنترل آنها بودند و شخصیت های دارای دید بالا.

ویدئو

در قفسه های ترامپ نیز تصاویری وجود داشت که توسط دختران بدون لباس احاطه شده بود ، به خصوص یکی از آنها که در آن دختران جوان او را تحریک می کنند ، آثار تازه ای از مایع منی را روی شلوار خود نشان می دهد. این عکس ها ، طبق گفته شویتز ، توسط اپشتین به برخی از مشتریان روسی خود تحویل داده شد و آنها به کرملین راه یافتند. طبق گفته Unger ، همه اینها توضیح می دهد که چرا روس ها علاقه مند بودند که ظهور ترامپ در کاخ سفید را تسهیل کنند ، واقعیتی که تحقیقات مولر آن را تأیید کرده است ، اگرچه و لازم به یادآوری است ، دادستان ویژه هیچ مدرکی در مورد سیاه نمایی در میان رئیس جمهور و مسکو پیدا نکرد خدمات.

آخرین به روزرسانی: 08:43


© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.