[ad_1]

فردا جو بایدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده سوگند یاد می شود e دونالد ترامپ وجود نخواهد داشت کمبود سرمایه دار این فقط نماد پلاستیکی یک دنباله متفاوت ، متشنج و بسیار طولانی است. و این باعث بازجویی های زیادی می شود؟ فردا در چه آب و هوایی پخش می شود؟ دوران بایدن چه تاثیری بر تعادل جهانی خواهد گذاشت؟ و چه عواقبی می تواند بر فضای سیاسی ایتالیا که قبلاً در اثر بحران دولت فلج شده بود ، داشته باشد؟

از این مطالب و موارد دیگر ، بیایید امروز به صورت زنده صحبت کنیم (اینجا را ببینید) ilGiornale.it. میهمانان بحث ، تبلیغ شده توسط یورکا ، ایده هایی برای ایتالیا و اروپا، من هستم جیمز گالبرایت (اقتصاددان از دانشگاه تگزاس ، وابسته به آستین) ، جولیو ترمونتی، جولیو ترزی و روزنامه نگار آمریکایی اندرو .

موضوعات مرکز بحث بیشمار است. در واقع ، در ماه های آینده باید درک کنیم که چگونه بایدان باید تغییر کند ، هم از نظر داخلی و هم از نظر چین ، خاورمیانه و اروپا. اما حتی اگر این رقم باشد ترامپ همچنان ظهور خواهد کرد یا پس از وقایع ناآرام اخیر ، نقش آن کاهش می یابد. یا حتی اگر و چه تأثیراتی می تواند در سمت زیبا داشته باشد. Webinair از ساعت 15:00 بصورت آنلاین در ilGiornale.it شروع می شود: با مدیریت آنجلو پولیمنو بوتای ، معاون مدیر Tg1 و رئیس EURECA ، تحت هدایت فنی Claudio Verzola برگزار می شود – او به روز رسانی مداوم را ارائه می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *