[ad_1]

لحظه ای تصور کنید که اگر روسیه – اما بدیهی است چین ، ونزوئلا ، ایران و هر کشوری که دشمن سیرک خبری است – چه اتفاقی در رسانه ها می افتاد کاملاً از تظاهرات غیرمجاز که منجر به طوفان کپیتول هیل شد حمایت می کرد.

بیشتر سپس لحظه ای فکر کنید که اگر سفارت روسیه در واشنگتن روزهای گذشته اعتراضات و جزئیات ناشناخته خود برگزارکنندگان را منتشر می کرد ، چه اتفاقی در رسانه ها می افتاد.

ما می خواستیم از روزنامه روسیگیت به مطبوعات “آزاد” برویم تا “بمب های دموکراتیک” را بخواهیم تا از گسترش آن جلوگیری کنیم … آه ، شما بقیه را می دانید.

با این حال ، لازم نیست زیاد عاشق شوید ، زیرا برعکس ، این دقیقاً همان اتفاقی است که برای اعتراضات انجام شده توسط گروههای راست افراطی ، بنیادگرایان نئولیبرال و کودکانی که برای “شمن روس” در تیک توک استخدام شده اند ، رخ داده است. شما “سالوین های روسی” را به عنوان پروفسور ارسپامر ترجیح می دهید. با وجود سفارت ایالات متحده در مسکو ، که وی می خواست این مسئله را روشن کند ، به نظر می رسید که سیر جدید مداخله گرایی بایدن آن را درک کرده است.

پاسخ وزارت خارجه روسیه بسیار دشوار و بدون نقص بود نامیده می شود ایالات متحده برای حل مشکلات خود و دیگر از مداخله در امور داخلی سایر کشورها دست بردارد. به ویژه ، بیانیه سخنگوی سفارت آمریکا ربکا راس ، که می خواهد توجه آنها را “به اخبار اعتراضات در 38 شهر روسیه ، دستگیری بیش از 350 معترض صلح طلب و روزنامه نگار …” روشن کند ، وزارت روسیه یادآوری می کند بسیار دشوار است: “” ما آنچه را که شما نوشتید (از سفارت ایالات متحده در مسکو) در تاریخ 6 ژانویه در تظاهرات در واشنگتن و حمله به پایتخت بررسی کردیم. جالب است که شما چیزی ننوشتید. در بیانیه آمده است: “شما شهروندان خود را به اعتراضات مسالمت آمیز انگیزه نداده اید ، كشته شدن پنج نفر و دستگیری بیش از 100 نفر را به هیچ وجه محكوم نكرده اید.”

در دنیای مخالفی که ما در آن زندگی می کنیم ، شیمن روسی ، وبلاگ نویس بیگانه ستیزی و بنیادگرای نئولیبرال در حال تبدیل شدن به یک قهرمان دموکراسی است ، با گیدو در ونزوئلا “یک رئیس جمهور قانونی” یا مانند راهزنان هنگ کنگی “مبارزان دموکراسی” یا تروریست ها در سوریه “معتدل شورشیانی که برای آزادی می جنگند “. مسئله این است که قلعه های دروغ ساخته شده در سال های اخیر توسط رسانه های لیبرال آنقدر زیاد هستند که خود به خود منفجر می شوند. تنها چیزی که شما نیاز دارید این است که به آنها اجازه دهید خود به خود منفجر شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *