[ad_1]

اگر فکر می کردیم فقط به خاطر زنده ماندن از سال 2020 از آن فرار کردیم ، اشتباه کردیم. به گفته نوستراداموس ، حتی از سالی که تازه شروع شده است نیز فراتر نخواهد رفت. منجم فرانسوی ، که پیشگویی های خود را پنج قرن پیش نوشت و آنها را به رباعیات قافیه ای تقسیم کرد ، و پیش بینی حوادث فاجعه باری از قبیل “پیروان” خود مانند ظهور هیتلر ، یا فرود ماه ، یا حمله به برج های دوقلو ، یا حضور دو پاپ به طور همزمان تا رسیدن سال جدید زیر سوال نرود. و به نظر می رسد این 2021 می تواند به اندازه سال 2020 چشمگیر باشد. یکی وجود خواهد داشت گرسنگی که ممکن است به عنوان یک نتیجه از بیماری همه گیر ویروس کرونا ، کل جهان (یا بیشتر آن) را تحت تأثیر قرار دهد. و از این نظر ، ممکن است نوستراداموس اشتباه نکرده باشد: سازمان ملل متحد قبلاً گفته است که همه گیری مداوم Sars-Cov-2 امروز پیامدهای اجتماعی و اقتصادی بی سابقه ای خواهد داشت. اما این کافی نیست: طبق گفته نوستراداموس ، 2021 نیز با یک مشخص می شود طوفان خورشیدی ، از جانب زمین لرزه در کالیفرنیا ، از یک سیارک که می تواند به زمین برخورد کند.

در این لیست اتفاقات ناخوشایند نیز یادداشت مثبتی وجود دارد: ستاره شناس با استعمار نسبی ماهواره طبیعی ما فرود دیگری روی ماه را پیش بینی می کند. این آغاز همان چیزی است که دهه ها منتظر آن بوده ایم: توریسم فضایی.

تمام این نظریه های فاش شده در وب “فاحشه ها” هستند ، آنها دقیقاً پیشگویی هستند و باید چنین تفسیر شوند. اما ما از MeteoWeb، عاشقان علم و شیفته همه چیز فراتر از علم ، اخبار بیشتری داریم. علاقه مند به عصاره و طالع بینی نوستراداموس ، ماتئو سیوفردا، او برای ما توضیح داد که حتی ترامپ یکی از پیش بینی های منجم فرانسوی برای سال 2021 است. “نوستراداموس در این باره صحبت می کند – توضیح می دهد Ciuffreda – ، دقیقاً در پیشگویی متعلق به X Centuria Quatrain 76.

سناتور بزرگ پمپ ها را درک خواهد کرد
سناتور بزرگ مراسم بزرگداشت را تعیین خواهد کرد.

L ‘UN QU’ APRES EVENING CHANES VAYNKU
به کسی که پس از پیروزی منتفی خواهد شد.

SES ADHERANS PRESCRIBE SON DE TROMP
اعضا صدای شیپور را می بینند (یعنی ترامپ آنها را خواهد برد … ، من اشاره کردم که در سال 1558 اصطلاح “ترامپ” Trumpet بود (در واقع ترامپ صحبت می کند …).

به زیبایی تبلیغ می شود.
کالاها را بر روی جادوگرها قرار داده و دشمنان را به بیرون پرتاب کنید.

رباعی در حمله به دو برج از لحاظ زمانی بسیار نزدیک به این C. X Q. 76 است. در واقع ، دقیقاً در C. X Q. 72 تثبیت شده است: هنگامی که او از پادشاه ترور که از بهشت ​​خواهد آمد صحبت می کند. روزی کلید معروف (الگوریتم) را برای ترتیب زمانی پیشگویی های نوستراداموس پیدا خواهید کرد (من خودم تحقیق می کنم ، اما این یک کار بسیار طاقت فرساست که هنوز هم به سال ها تحقیق و محاسبات احتیاج دارد).“، نتیجه گیری کرد.

همانطور که همیشه به یاد می آوریم ، رباعیات نوستراداموس ، اغلب مرموز و خواندن آنها دشوار است ، قابل تفسیر است ، اگرچه دانستن اینکه کسانی هستند که سالها رباعیات منجم فرانسوی را مطالعه کرده اند حداقل اطمینان را به ما می دهد: پیش بینی ها در جای خود انجام می شوند. و یا کمتر، تفسیر انجام شده توسط یک متخصص مطمئناً قابل اعتماد است. و اگر شک گرایان واقعاً نمی توانند باور کنند که شخصی می تواند آینده را پیش بینی کند ، به آنها توصیه می کنیم حداقل رباعیات نوستراداموس را بخوانند ، حتی اگر تنها شیفته چیزی نباشند که ذهن بشر طی قرن ها توانسته تولید کند و ایجاد کند.

“ستاره ریش دار نوستراداموس ویروس کرونا است”: رمز و راز 666 “جانور” آخرالزمان فاش شد

آیا واقعاً سیارک JF1 2009 هدف زمین است؟ خطر تأثیر چیست؟[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *