[ad_1]

ملی گرایان سفیدپوست ، توطئه گران ، پیروان خیال توطئه QAnon ، اما همچنین کودکان طبقه بالا در نیویورک ، ارتش سابق ، کارگران ساختمانی ، آژانس های املاک و مستغلات.

دو روز پس از حمله به کنگره که منجر به کشته شدن پنج نفر شد ، FBI و پلیس در تلاشند تا سازمان دهندگان قیام کاپیتول را با کمک شهروندان و شبکه های اجتماعی شناسایی کنند. این اداره با ارائه پاداش حداکثر 50 هزار دلاری برای ارائه اطلاعات “در مورد افرادی که مسئول کاشت بمب در مقر کمیته اصلی حزب سیاسی ایالات متحده در پایتخت بودند” ، از مردم خواست که به پلیس در شناسایی شورشیان کمک کنند.

بخش پلیس کلمبیا گفت صفحه وب با عکس به برخی از تظاهرکنندگان که می خواهند برای شناسایی کمک کنند.

بزرگ بد

این عکس ویروسی شده از شخصی که پشت میز سخنران مجلس نشسته است ، نانسی پلوسی را نشان می دهد ریچارد “بیگو” بارنت، 60 ساله ، از Gravet ، آرکانزاس. او با یک پیراهن پاره به استقبال جمعیت در ورودی رفت و سپس در قلب قدرت واشنگتن در آنجا عکس گرفت. وی هنگام خروج از دفتر پلوسی گفت: “من برای او یادداشت بد نوشتم ، پاهایم را روی میز او گذاشتم و توپهایم را خراشیدم.” هفته گذشته بارنت در حساب کاربری فیس بوک خود با انتقاد از سخنران ، ادعا کرد که وی یک ناسیونالیست سفیدپوست است: “من سفیدپوست هستم. منکر این نیستم. من یک ملی گرا هستم. کشورم را در اولویت قرار می دهم. بنابراین این باعث می شود من یک ملی گرای سفید باشم.” ، او نوشت. بارنت برای کمپین Save Our Children ، شعاری که QAnon برای دفاع از نظریه خود مبنی بر اینکه نخبگان دموکراتیک واشنگتن مسئول قاچاق کودکان هستند ، پول جمع کرد. شورشیان ورودی به پایتخت نیز پرچم های قاچاق کودک را که یکی از ستون های کیش QAnon بود ، به اهتزاز درآوردند. مشخص نیست که بارنت از چه چیزی امرار معاش کرده است.

ایوانز ، نماینده مجلس و شورشی

“دریک ایوانز در پایتخت است! ای خدا ، باور نمی کنم ما الان اینجا هستیم!” این ویدئو چند ساعت پس از به اشتراک گذاری از فیس بوک ناپدید شد ، اما تاکنون این داستان ظاهر شده و چهره آن است دریک ایوانز این سمبل به سمبلی از اتصال کوتاه تبدیل شد که چند هزار نفر را بر آن داشت تا دو روز پیش به کاخ دموکراسی آمریکا حمله کنند. ایوانز ، نماینده 34 ساله جمهوری خواه از ویرجینیای غربی ، به شورش پیوست و سپس با حذف فیلم هایی با کلاه ایمنی سفید Capitol Hill و گفت که او به عنوان “یک عضو رسانه مستقل” به آنجا رفته است ، سعی در کاهش خسارت داشت. و نه به عنوان نماینده مجلس وی همیشه از طریق فیس بوک عذرخواهی می کرد: “من می خواهم به شما اطمینان دهم که من هیچگونه تعامل منفی با پلیس نداشته ام و همچنین در تخریبی نیز شرکت نکرده ام.” ایوانز در همسایگی خود ضد سقط جنین شناخته شده است ، واشنگتن پست به یاد می آورد که در سال 2019 ، “یک کارمند یک کلینیک سقط جنین در چارلستون ، دبلیو د. دموکرات ها خواستار حذف سریع این نماینده مجلس شدند.

آرون ، پسر قاضی دادگاه عالی

گاتهامیست او همچنین شخصیت دیگری را از حمله به کاپیتول شناسایی می کند ، پسری که به نظر می رسد لباس چرمی و جلیقه ضد گلوله مرد همچنین دارای پرچم کنفدراسیون است. نامیده می شود آرون مستوفسکی، پسر قاضی دادگاه عالی بروکلین است. “پدر این شخص شلومو مستوفسکی ، چهره برجسته در جهان ارتدکس بروکلین و رئیس سابق شورای ملی اسرائیل جوان است. او در ژانویه گذشته با حمایت حزب دموکرات بروکلین به عضویت دادگاه عالی شهرستان کینگز انتخاب شد.” آرون با نیویورک پست و توضیح داد که او به ساختمان حمله کرد زیرا “انتخابات دزدیده شد”. برادرش ناچمن ، که نایب رئیس باشگاه محافظه کاران در جنوب بروکلین است ، روز پنجشنبه نیز در تجمع بود و گفت که او هرگز به کاپیتول وارد نشده است. ناچمن به گاتهامیست گفت: “برادرم هیچ کاری غیرقانونی انجام نداد.” “او مطمئناً بخشی از شورش نبود ، تحت فشار قرار گرفت.”

ضد یهودیان و ارتش سابق

این ناآرامی ها همچنین شامل زن و مردهایی بود که تی شرت های منفی هولوکاست و شعارهای ضد یهود داشتند ، اما همچنین مردانی با سابقه نظامی روشن. عکسهای زیادی از مردی با کراوات پلاستیکی و پلاستیکی در شبکه های اجتماعی وجود دارد که معمولاً از آنها به عنوان دستبند استفاده می شود. به گفته محقق جان اسكات ریلتون ، كه این شخص را از طریق مشاركت سایر كاربران بصورت آنلاین از طریق تجزیه و تحلیل ویدئو و عکس شناسایی كرده است ، در بیوگرافی این مرد آمده است: “تصدیق امنیت طولانی مدت ، مدرک دانشگاهی نظامی ، افسر ارشد در زمان بازنشستگی”. یا سربازان سابق در شورش های 6 ژانویه یکی از عناصری است که FBI در حال تحقیق است ، تاکنون 68 نفر دستگیر شده اند ، از جمله کارگران ساختمانی ایندیاناپولیس و یک مشاور املاک از فریسکو ، تگزاس ، که با جت شخصی برای “حمله به پایتخت”: جنا رایان ، که همچنین مجری رادیو است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.