[ad_1]

کاخ سفید بیکار است و حتی معتقدین ترامپ را رها می کنند. آخرین (تا کنون) عزیمت بتسی دیووس، وزیر آموزش و پرورش ، یکی از زنان برجسته در امور اداری و مورد علاقه حق مذهبی. وی نوشت: “اگر به آموزش عمومی و دموكراسی اهمیت می دهید ، مراقب بتسی دیووس باشید.” لس آنجلس تایمز در سرمقاله پس از انتصاب او ، که باعث می شود او از نظر دونالد و انتخاب کنندگانش حتی قویتر شود. او همیشه از رئیس جمهور دفاع کرده است ، اما پس از حمله به کپیتول هیل ، مانند بسیاری دیگر ، متوجه شد که زمان ترک کشتی در حال غرق شدن است.

کمی قبل از او ، یک نماینده برجسته دیگر آنجا را ترک کرده بود ، ایلین بای، (“شورش ها من را به شدت آشفته کرد”) ، وزیر حمل و نقل و همسر وی میچ مک کانل – رئیس قدرتمند سناتورهای جمهوری خواه (وفادار دیگری که قبل از تقاضای غیرممکن برای نوعی کودتای نهادی سرش را رها کرد) – و قبل از او ده مقام ارشد کاخ سفید را رها کرده بود.

DeVos در نامه استعفا خود نوشت كه اقدامات معترضان “غیرقابل تصور” بود و مستقیماً رئیس جمهور كنار رفته را تحت تأثیر قرار داد. “در تأثیر سخنرانی های او در اوضاع شکی نیست و این برای من یک نقطه عطف است.” وزیر مستعفی علاوه بر مواضع متعدد خود به نفع مدارس خصوصی ، صدای بسیار شنیده ای در بین جمهوری خواهان و برای آشنایان و آشنایان وی است. دختر و همسر میلیاردر خواهر وی است اریک پرینس، بنیانگذار بلک واتر ، یک پیمانکار خصوصی (درگیر رسوایی با 17 غیرنظامی عراقی در سال 2007) ، که یکی از سرمایه گذاران اصلی حزب بزرگ قدیمی است. DeVos در فوریه 2017 پس از یک رأی کاملاً مناقشه برانگیز ، به عنوان وزیر در مجلس سنا تأیید شد و با رای قاطع مایک پنس معاون رئیس جمهور حل و فصل شد.

در میان مقاماتی که در 48 ساعت گذشته این مقامات را ترک کرده اند ، افرادی هستند که کمتر برای عموم مردم شناخته شده اند اما در دستگاه کاخ سفید سمت های ارشد داشته اند ، از جمله برخی از مشاوران به همراه ترامپ از ساعات اولیه کار خود. پسندیدن میک مولوانی، فرستاده ویژه ترامپ به ایرلند شمالی (و رئیس دفتر سابق کاخ سفید) ، که هنگام خروج از خود سخنان ستایش آمیز برای دیگران داشت (“کسانی که تصمیم به ماندن دارند ، من با برخی از آنها صحبت کرده ام ، ماندن را انتخاب می کنند زیرا آنها نگران هستند که رئیس جمهور می تواند کسی را بدتر جای خود قرار دهد “).

وجود دارد متیو پوتینگر، که از سال 2019 معاون مشاور امنیت داخلی است ، یکی از کارشناسان برجسته چین در دولت است. وجود دارد جان کاستلو (مدیر امنیت IT) ، تایلر گود اسپید (رئیس شورای اقتصادی کاخ سفید) ، استفانی گریشام، رئیس ستاد ملانیا ترامپ e ریکی نیکتا، دبیر بانوی اول امور اجتماعی. او همچنین استعفا داد سارا متیوزمعاون مطبوعاتی دونالد ، که اغلب توسط رسانه های بزرگ آمریکایی متهم می شود ، گفت که “او عمیقا از آنچه امروز دیدم نگران است”.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *