[ad_1]

عکس AP / پاتریک سمنسکی در تصویر جو بایدن


میلان – طرح کمک 1.9 میلیاردی علیه کوید ، تهیه شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن، باید قبول شود “بدون اگر و اما”. دموکرات متقاعد شده است که در صورت عدم اقدام به موقع ، در مورد آسیب احتمالی آینده اقتصاد آمریکا هشدار داده است. “ما از بحران های گذشته آموخته ایم كه خطر خیلی زیاد نیست رئیس جمهور گفت. خطر این است که شما به اندازه کافی کار نکنید. “

این طرح جمهوریخواهان را که نسبت به برخی اقدامات گنجانده شده در این پیشنهاد از جمله افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت مشکوک بودند ، کاملاً متقاعد نکرد. معضل بایدن این است که آیا منتظر توافق با حزب بزرگ قدیمی ، نشانه اتحاد کشور ، که او اغلب در سخنرانی های عمومی به آن اشاره کرده است ، یا اینکه مستقیماً بدون تسلیم شدن در میانجیگری با تمرکز اکثریتی که در آن لذت می برد ، پیش رود. هر دو شاخه کنگره.

مطابق اظهارات اول ، رئیس جمهور ، مانند اکثر دموکرات ها ، به سمت فرضیه دوم خواهد رفت. “اگر ما بتوانیم آن را به دست آوریم ، از تصویب این طرح با حمایت جمهوری خواهان حمایت می كنم.”بایدن به خبرنگاران گفت “اما کمک باید بگذرد. بدون اگر “. تاکنون ، این کاهش اعلام کرده است که این کمک در مقایسه با خسارت احتمالی بزرگترین اقتصاد جهان در صورت عدم موفقیت این معامله ، یک سودآور است.

این طرح شامل 2000 دلار چک خانوادگی ، مزایای مشاغل کوچک و دولت های محلی و ایالتی ، تمدید مزایای بیکاری برای بسیاری از کارگران در ماه مارس و مزایای مستاجران است. همچنین افزایش هزینه های واکسیناسیون ، آزمایشات و فعالیت های ردیابی تماس. اما برای برخی از جمهوری خواهان ، هزینه ها بسیار زیاد است یا اقدامات هنوز نامشخص است.

این کمک بخشی از برنامه گسترده بایدن برای مبارزه با کوید -19 از روز اول در کاخ سفید است ، هنگامی که وی با امضای 17 دستورالعمل ، بسیاری از تصمیمات سلف خود ، دونالد ترامپ ، از جمله تصمیمات مربوط به استفاده از ماسک را لغو کرد. اجباری. در برخی از حمل و نقل عمومی و در املاک فدرال.

در راستای تصمیم بایدن ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) با صدور دستوری مسافران را ملزم به استفاده از ماسک صورت از روز دوشنبه در حمل و نقل عمومی ، از جمله هواپیما ، قطار ، اتوبوس ، مترو ، کشتی ها ، کشتی ها و تاکسی ها ، و همچنین در فرودگاه ها ، ایستگاه ها ، ترمینال ها و بنادر.

در همین حال ، واکسیناسیون در کشور ادامه دارد ، که همچنان بیشترین تعداد Covid-19 مورد و قربانیان را در جهان دارد. مطالعه ای که توسط آسوشیتدپرس انجام شد نشان داد که فعالیت ایمن سازی شاهد اختلافات نژادی با آفریقایی آمریکایی ها است که میزان واکسیناسیون آنها نسبت به سهمی که در جامعه دارند ، کمتر است. یک عامل نگران کننده ، با توجه به اینکه جامعه سیاه پوستان بیشترین آسیب را در کشور از نظر بیماران جدی و قربانیان دارد. (LaPresse / AP)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *