[ad_1]

لاین اقدام پس از امضای قانون بیمه تایوان 2020 انجام می شود ، که تجارت بین تایپه و واشنگتن را بیشتر تسهیل می کند.

دولت پکن با تحمیل واکنش نشان داد اقدامات محدود كننده علیه مقامات آمریكایی برای آنچه چین آن را “بدرفتاری” در رابطه با مسئله تایوان توصیف كرد.

اعلامیه توسط Fr.هوآ چونونگ سخنگوی وزارت امور خارجه چین در پاسخ به خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد اعلامیه وزارت خارجه آمریکا برای کاهش خویشتنداری در تجارت بین واشنگتن و تایپه.

در پایان سال 2020 ، ایالات متحده به اصطلاح تصویب کرد قانون بیمه تایوان ، قانونی با هدف از بین بردن دائمی امکان وحدت بین سرزمین اصلی چین و تایوان و ادامه قانون بیمه تایوان سال 2019 است.

این سند تقویت روابط دوجانبه بین واشنگتن و تایپه و افزایش هزینه های نظامی توسط مورد دوم ، نکته ای که مورد دوم پیش فرض است خرید اعضای منظم دفاع برای بهبود توانایی دفاع شخصی تایوان.

قانون همچنین فرض می کند الف مداخله آمریكا حمایت کردن مشارکت تایوان در زندگی جامعه جهانی ، به ویژه با توجه به سازمان ملل ، 3 میلیون دلار در شبکه آموزش و همکاری جهانی ایالات متحده و تایوان تأمین می کند.

تایوان، یا چین تایپه ، جمهوری است به رسمیت شناخته نشده است نه از جمهوری خلق چین و نه از چهار عضو دائمی شورای امنیت سازمان ملل متحد (ایالات متحده آمریکا ، روسیه ، انگلستان و فرانسه) ، و همچنین از کانادا و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا ، و با این وجود ، پیوندهایی را برای همکاری و تجارت با آنها حفظ می کند ، معمولاً از طریق a نمایندگی به عنوان سفارت ، تایوان یا تایپه را نامگذاری کنید. در سپتامبر 2019 ، توسط 15 دولت مستقل در سراسر جهان ، از جمله واتیکان ، به رسمیت شناخته شد.

AGC GreenCom 18 ژانویه ، 2021 7:22 بعد از ظهر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.