[ad_1]

دونالد ترامپ بیش از پیش تنها و عصبانی با استیضاح دوم آنها روبرو است. در حالی که کمتر از هفت روز به ریاست جمهوری وی باقی مانده است ، محافل معتمد وی در حال کوچک شدن است ، دفاتر کاخ سفید در حال خالی شدن است ، و رئیس جمهور به طور فزاینده ای عصبانی است که از طرف متحدان در برابر ادعاها محافظت نمی شود هفته گذشته با حمله به کنگره منتقل شد. اتهاماتی که روز گذشته منجر به مجلس نمایندگان شد چراغ سبز برای استیضاح برای “تحریک قیام” ، با رأی مثبت 10 جمهوری خواه نیز. بر اساس گزارش های مشاوران و دستیاران واشنگتن پست ، ترامپ به ویژه از مایک پنس معاون رئیس جمهور عصبانی خواهد شد ، اما روابط وی با وکیل وی رودلف د جولیانی نیز تا حدی قطع خواهد شد که رئیس جمهور به او دستور داده است که هزینه ای را پرداخت نکند.

رسما دولت خاطرنشان كرد كه رئيس جمهور “كاملاً آسيب ديده است” زيرا هيچ كس از او دفاع نمي كند ، حتي دبير مطبوعاتي كيلي مك اناني ، مشاور و داماد جارد كوشنر ، مشاور اقتصادي لاري كدلو ، مشاور امنيت ملي رابرت سي اوبريان و رئيس ستاد مارك میدوز: “دیگر کسی باقی نمانده است.” این روزها یکی از معدود معتمدان ترامپ سناتور لیندزی گراهام است که هفته گذشته با تلاش برای عدم تأیید صلاحیت انتخاب جو بایدن مخالفت کرد. روز سه شنبه ، گراهام با ترامپ و آخرین روزهای حضور در کاخ سفید در مورد استیضاح گفتگو کرد. این سناتور با اشاره به انتخابات گفت: “رئیس جمهور می دانست که کار تمام شده است.” وی افزود: “این کار دشوار است. او فکر می کند فریب خورده است ، اما هیچ چیز اوضاع را تغییر نخواهد داد.” وی افزود که ترامپ از گراهام خواسته بود تا با سناتورهای دیگر مداخله کند تا از استیضاح حمایت نکند.

با این حال، خاطرنشان کرد Wp ، آنچه بیش از همه ترامپ را در این ساعات نگران می کند ، مهمتر از همه تصمیماتی است که می تواند برای زندگی وی پس از ترک کاخ سفید عواقب داشته باشد ، این ممنوعیت های اعمال شده توسط توییتر و سایر رسانه های اجتماعی است ، لغو مسابقات گلف در یکی از املاک آن توسط PGA از آمریکا و همچنین اعلامیه دویچه بانک مبنی بر اینکه دیگر پروژه های خود را تأمین مالی نمی کند. اگر متحدان پشت کنند ، رأی دهندگان جمهوری خواه در سمت رئیس جمهور باقی می مانند: طبق نظرسنجی توسط Axios-Ipsos ، اکثریت رأی دهندگان GP معتقدند ترامپ در به چالش کشیدن نتایج انتخابات عملکرد خوبی داشته است ، مقصر حمله به کنگره نیست و همچنان مجرم است. او را به عنوان کاندیدای جمهوریخواهان در سال 2024 دوست دارد. با این حال ، این نظرسنجی شکاف عمیق در حزب را نشان می دهد ، 56٪ از رای دهندگان خود را “سنتی” و 36٪ را جمهوری خواه ترامپ می دانند. تنها 1٪ جمهوری خواهان در ترامپ در مقایسه با 24٪ جمهوری خواهان سنتی معتقدند که ترامپ باید از سمت خود برکنار شود. و 92 درصد از افراد اول ، در مقایسه با 41 درصد از دومی ، معتقدند که باید در سال 2024 askanews دوباره درخواست دهند

ilfogliettone.it را در فیس بوک دنبال کنید

© پخش مجدد ذخیره شده است

اگر اصلاح ، پیشنهاد یا نظری دارید ، به آدرس [email protected] بنویسید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *