[ad_1]

جهان

URL کوتاه

اخیراً میلیون ها نفر به تلگرام مراجعه کرده اند که اکنون بیش از 500 میلیون کاربر فعال دارد. این اوج ، از جمله موارد دیگر ، ناشی از اجرای محتوا و سیاست های حفظ حریم خصوصی در سیستم عامل های اصلی رسانه های اجتماعی است.

دونالد ترامپ جونیور روز شنبه با ابراز نگرانی در مورد “الگوریتم” شبکه های اجتماعی که معتاد کاربران ابراز عقاید جمهوری است ، در حال راه اندازی کانال رسمی خود در پیام رسان تلگرام بود.

ترامپ جونیور در سخنان خود گفت: “ما باید از سه بزرگ – توییتر ، اینستاگرام ، فیس بوک خارج شویم. من به استفاده از آنها ادامه خواهم داد ، اما در مورد من ، من فردا می روم ، من کاملاً از این سیستم عامل ها خارج می شوم.” تبلیغ ویدیویی در تلگرام.

وی افزود که پیوستن به تلگرام را انتخاب کرده است زیرا خواهان شرایط برابر برای دیدگاه های رقابتی است.

وی گفت: “آنچه در اینجا در تلگرام دیدم اینگونه نیست – پست های من از طریق الگوریتم عبور نمی کنند.”

به دنبال وقایع 6 ژانویه در پایتخت ایالات متحده ، شرکت های بزرگ رسانه های اجتماعی ایالات متحده فیس بوک ، اینستاگرام ، یوتیوب و توییتر آنها متوقف شدند حساب های خروجی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، تقریباً در هر سیستم عامل ، به ویژه فیس بوک ، اینستاگرام ، یوتیوب و توییتر برای آنچه که آنها “نقض قوانین سیستم عامل” یا “تحریک به خشونت” می دانند.

پیش از قرار گرفتن در لیست سیاه ، دونالد ترامپ یکی از کاربران فعال شبکه های اجتماعی بود و ادعا می کرد انتخابات آمریکا تقلبی بوده و مخالفان سیاسی وی را مورد ضربه قرار می دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *