[ad_1]

ترامپ از آلامو ، تگزاس صحبت کرد ، جایی که برای جشن “موفقیت خارق العاده” خود به دیوار خود در مرز مکزیک رفت ، در حالی که مجلس آماده می شود رأی به پیشنهادی برای درخواست معاون خود ، مایک پنس ، برای اخراج وی در 24 ساعت از 25 ام. تغییر دادن.

ترامپ از سخنرانی در تاریخ 6 ژانویه دفاع کرد: “کاملا مناسب” حتی قبل از عزیمت وی ​​، رئیس جمهور از 6 ژانویه برای اولین بار با لحنی تحریک آمیز ضد حمله کرد و راهپیمایی آتش سوزی را “کاملاً مناسب” خواند که در آن طرفداران خود را به حمله به کنگره و انکار هرگونه مسئولیت تشویق می کرد. وی سپس روند استیضاح را “کاملاً مضحک” دانست و مقامات را به ایجاد “خشم عظیم” در میان طرفداران خود متهم کرد ، در حالی که اطمینان داد که “هیچ خشونتی” نمی خواهد: “وقت آن است که صلح و آرامش در کشور باشد”. آخرین هجوم او را برای سیستم عامل های اجتماعی نجات داد ، که باعث متوقف شدن مشخصات وی ، هزاران حساب متناقض (بیش از 70،000 در توییتر مرتبط با تئوری توطئه راست گرایان راست QAnon) شد و پارلر (توئیتر راستگرا: خطای فاجعه بار) را ممنوع کرد.

پنس: اصلاحیه 25 به نفع کشور نیست فرضیه استیضاح در همین حال ، مجلس یک ماراتن طولانی را برای ترغیب پنس به استناد به بیست و پنجمین اصلاحیه علیه رئیس جمهور آغاز کرد. راهی که اکنون بنابر گفته های کاخ سفید ، بن بست “بن بست” بنظر می رسد که این دو در دفتر بیضی شکل برگزار کردند و با قول “ادامه کار از طرف کشور تا پایان دوره کار خود” و پس از نامه پنس به رئیس جمهور نانسی پلوسی ، نماینده پارلمان ، كه در آن معاون رئیس جمهور توضیح داد كه معتقد نیست كه اصلاحیه 25 ام به نفع ایالات متحده است: “انرژی دولت ما برای اطمینان از انتقال آرام است. این امر باعث تقسیم و اشتیاق بیشتر در لحظه خواهد شد. ”

بنابراین امری اجتناب ناپذیر به نظر می رسد که رأی گیری در مورد طرح استیضاح یک شورش را برانگیزد ، که مجلس در حال حاضر اکثریت ساده دموکرات ها را دارد. باید دید چند جمهوری خواه صفوف را می شکنند: CNN تاکنون از 211 نفر دوازده شمارش کرده است.

بالاترین زنگ خطر در ایالات متحده در همین حال ، به دنبال هشدار FBI در مورد حملات احتمالی شبه نظامیان مسلح بین 16 تا 20 ژانویه ، تنشها در سراسر کشور افزایش یافته است ، نه تنها به تپه کاپیتول ، بلکه همچنین علیه پایتخت در 50 ایالت دیگر. یک فیلم نامه دراماتیک ، تقریباً شبیه به جنگ داخلی دوم. در اینترنت ، طرفداران ترامپ در 20 ژانویه ، روزی که رئیس جمهور جدید سوگند یاد می کند ، “راهپیمایی میلیشیایی میلیونی” را تحریک می کنند که ممکن است ایوانکا در آن حضور داشته باشد ، او قصد دارد با خشم پدرش جاه طلبی های سیاسی خود را نجات دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *