[ad_1]

واشنگتن – مجلس نمایندگان آمریکا روز دوشنبه مقاله استیضاح علیه رئیس جمهور سابق سنا را ارسال خواهد کرد دونالد ترامپ. رهبر اکثریت دموکرات در سنا گفت چاک سومر. سامر گفت: “من با رئیس Pelosi صحبت کردم ، او به من اطلاع داد که مقالات روز دوشنبه به مجلس سنا تحویل داده خواهد شد.” “علی رغم تلاش برخی جمهوری خواهان برای کند کردن یا جلوگیری از محاکمه رئیس جمهور سابق ، دادرسی کامل و عادلانه برگزار خواهد شد.”

پخش مقاله استیضاح در مجلس روز دوشنبه به این معنی است که دادگاه روز سه شنبه ساعت 13 به وقت آمریکا آغاز می شود ، مگر اینکه سنا موکول به تعویق دادگاه شود.

با این کار دادرسی علیه ترامپ به اتهام متهم کردن وی به تحریک طرفدارانش برای شورش آغاز می شود در 6 ژانویه ، آنها به پایتخت حمله کردند. اگر رئیس جمهور سابق محکوم شود ، دیگر نمی تواند نامزد ریاست جمهوری شود. سومر گفت: “یک محاکمه برگزار خواهد شد ، یک محاکمه کامل و عادلانه برگزار خواهد شد.” رهبر اقلیت سنا ، میچ مک کانل، خواسته بود به فوریه موکول کند تا ترامپ فرصت بیشتری برای آماده سازی دفاع خود داشته باشد. سارا بوچ بوورز وکیلی که از ترامپ دفاع خواهد کرد. 55 ، عضو گارد ملی از 83 تا درجه سرهنگ ، جمهوری خواه ، که همیشه تجربه جنگ های قانونی برای قوانین انتخابات را داشته است ، بوورز در گذشته از سایر اعضای دولت دفاع کرده است ، از جمله نیکی هیلی ، سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل “.

خبر تحویل مقالات دوشنبه آینده واکنش جمهوری خواهان را برانگیخت: “ما در انتصابات هیچ تأییدی نمی دهیم ، بسته را علیه کووید در نظر نمی گیریم ، جز استیضاح شخصی که حتی نیست رئیس جمهور “تهدیدی است که او برای دموکراتها ایجاد می کند جان کورنین، از رهبری جمهوری خواهان در سنا.

گزارش ، جمهوریخواه گفت Cnn، که تاکنون موافقت نکردند هفته را بین جلسات دادگاه و جلسات عادی پارلمان تقسیم کنند.

اولین آفریقایی-آمریکایی را در دفاع تأیید کرد

سنای ایالات متحده انتصاب را تأیید کرد لوید آستین به وزیر دفاع ، همانطور که نشان داده شده است جو بایدن. سپس آستین اولین آفریقایی-آمریکایی شد که پنتاگون را رهبری می کند. وی در سال 2016 اخراج شد و به دلیل تصدی مقام توسط هر دو اتاق اخراج شد ، زیرا قانون بین آخرین پست نظامی و تعهد سیاسی او هفت سال فاصله دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *