[ad_1]

جهان

URL کوتاه

وضعیت غیر معمول خانواده پنس در گزارشی توسط Business Insider فاش شد.

مایک پنس معاون رئیس جمهور سابق آمریکا بی خانمان است. گزارش ها Business Insider ، منابع حزب جمهوری خواه نزدیک به خود پنس را گزارش می کند.

بر اساس این اظهارات ، معاون سابق دونالد ترامپ پس از ترک محل اقامت رسمی معاونان رئیس جمهور در رصدخانه نیروی دریایی ایالات متحده ، جایی برای رفتن نداشت.

در واقع ، به گفته یکی از مشاوران رئیس دولت سابق آمریکا ، پنس در حال حاضر بی خانمان است و بین سال های 2013 تا 2017 ، زمانی که وی فرماندار ایالت خود در ایالت ایندیانا بود ، حتی در یک مبل گشت و گذار زندگی می کرد.

بیزنس اینسایدر در بیانیه ای گفت: “او خانه و مکانی برای زندگی ندارد.”

روز افتتاحیه از جو بایدن ، مایك پنس اعلام كرده بود كه در پایان دوره تصدی خود با همسرش به ایندیانا باز خواهد گشت ، اما در مورد محل اقامت آنها دستورالعمل دقیقی نداد.

یکی از همکاران پنس به بیزینس اینسایدر گفت که هدف خانواده پنس این است که قبل از بازگشت سرانجام به کلمبوس ، بین واشنگتن و ایندیانا رفت و آمد کنند.

شرایط مالی شکننده

اسناد اظهارنامه مالیاتی مایک پنس به نقل از بیزینس اینسایدر نشان می دهد که معاون رئیس جمهور سابق آمریکا نزدیک به یک دهه است که خانه ای ندارد ، اگرچه مشخص نیست که فرماندار سابق جمهوریخواه آپارتمان خود در ایندیانا را به چه فروشی فروخته و در سال 1999 آن را خریداری کرده است.

روزنامه ها همچنین نشان می دهند که پنس متحمل چندین تحول مالی به ویژه پس از ورشکستگی شرکت برادر برادر دونالد ترامپ سابق شد که خسارت اقتصادی به حدود 700000 دلار به خانواده وارد کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *