[ad_1]

گروهی از کارشناسان از حمله قریب الوقوع “سیکاس چشم قرمز” به نیویورک خبر دادند.

ایالات متحده آمریکا

در مه 2021 جدید یورک شهر توسط “cicadas چشم قرمز” منحصر به فرد مورد حمله قرار خواهد گرفت: اخیراً زنگ خطر توسط برخی از متخصصان این بخش ایجاد شده است.

Brood X ، سیکاداهای چشم قرمز

کمی قبل از آغاز تابستان ، تعداد نامتناسب زیادی cicadas بده چشم ها قرمز نیویورک را خواهد زد

به دلیل دسته خاصی از cicadas که وارد می شود “Brood X” و با رنگ متمایز سیاه ، نارنجی و قرمز متمایز می شود. cicadas های Brood X حدوداً به زیرمجموعه های نیویورک محدود شده اند 17 سال ها، مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل فرآیند بارداری اما اکنون آماده هستند تا حضور خود را در مناطق خاصی از شهر آغاز کنند ، از ماه مه ، زمانی که روده به دمای 18 درجه برسد.

نیویورک ، پدیده حمله سیکادا

مرغ های سیکادا از 15 انواع متفاوت: بنابراین ، هر ساله نوع خاصی به مناطق نزدیک ساحل شرقی ایالات متحده حمله می کند. با این حال ، آخرین مشاهدات Brood X مربوط به 2004 و بیشتر در لانگ آیلند تمرکز دارد.

به طور سنتی، مرکزی پارک کنید نشان دهنده مکانی است که در آن حضور بیشتر سیکادا وجود دارد و به دنبال آن جزیره استاتن و برانکس است.

حشرات وقتی ظاهر می شوند درجه حرارت روی خاک در 18 درجه ته نشین می شود: این پدیده تقریباً همیشه در ماه مه رخ می دهد.

سیکادا سوسک های بی ضرری است ، اما در سالهایی که موارد اضطراری قابل توجهی وجود دارد ، آنها اغلب با اصرار بر فراز مردم پرواز می کنند و آنها را در برابر سر و صدایی که ایجاد می کنند ناشنوا می کنند. cicadas نر در واقع یک ساطع می کند صدا جمعی که به عنوان یک فریب برای جفت گیری زنان عمل می کند. صدا می تواند برسد 100 دسی بل، مقداری قابل مقایسه با مقدار تولید شده توسط هارلی-دیویدسون.