[ad_1]

افراط گرایان خشن ، با انگیزه ایدئولوژیک ، می توانند دوباره به کشور حمله کنند: بر اساس این خطر خاص ، وزارت امنیت داخلی زنگ خطر را صادر کرد ، که باید در سراسر کشور گسترش یابد. این افراط گرایان می توانند دقیقاً به این دلیل عمل کنند که مراسم تحلیف جو بایدن را به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده قبول ندارند.

جنبه ای که باید با توجه به این هشدار مورد تأکید قرار گیرد این است که تا به امروز ، DHS هرگز چیزی در رابطه با امنیت یک کشور که توسط تروریسم داخلی تضعیف شده منتشر نکرده است. هشدارها معمولاً توسط دولت های خارجی یا گروه های رادیکال تولید می شوند ، نه توسط افراط گرایان ملی.

در حال حاضر هیچ تهدید خاصی وجود ندارد ، اما این کشور در حالت آماده باش بالایی قرار دارد

در حال حاضر ، گزارش خاصی در مورد محل فعالیت و نحوه فعالیت این گروه های تروریستی ضد دولت وجود ندارد. با این حال ، اداره امنیت ملی در بیانیه ای تأکید کرد که آنها ممکن است به خشونت ادامه دهند.

این متن کامل بیانیه مطبوعاتی است:

DHS اطلاعاتی برای نشان دادن طرح مشخص و قابل اعتماد ندارد. با این حال ، شورشهای خشونت آمیز در روزهای اخیر ادامه داشته است ، و ما همچنان نگران هستیم که مردم از اعمال قدرت دولت و انتقال ریاست جمهوری ناامید شده اند ، و همچنین سایر نارضایتی ها و دلایل ایدئولوژیکی ناشی از روایت های نادرست ، ممکن است به بسیج طیف گسترده ای از بازیگران انگیزه ایدئولوژیک برای تحریک یا ارتکاب خشونت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.