[ad_1]

(تله بورسا) – The ایالات متحدهبایدن خود را مسلح کردند و آن را تحمیل کردند سفر را متوقف کنید از و به اروپا، بلکه به برزیل و آفریقای جنوبی. جدید تصمیم گرفت رئیس جمهور بایدن، بهبودی از ممنوعیت علیه کوید که سلف او دونالد ترامپ تصمیم گرفته است از فردا ، 26 ژانویه لغو کند.

این تصمیم مطابق با سیاست اعلام شده بایدن است که مبارزه با ویروس را از اولویت های دولت جدید قرار داده است. ممنوعیت اصلی برای مناطق شینگن ، انگلیس ، ایرلند و برزیل بود که آفریقای جنوبی اکنون به آنها اضافه شده است توزیع انواع ویروس کروناکه مرگ و میر بالاتری نسبت به سویه اصلی دارند.

در همین حال ، طبق آخرین اطلاعات ثبت شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، تعداد کشته شدگان Covid-19 در جهان به 2 میلیون و 129 هزار نفر رسیده است. ایالات متحده با 419،000 مرگ ، و پس از آن برزیل با 217،000 ، هند با 153،000 و مکزیک با 149،000 بیشترین آسیب را دیدند. در میان کشورهای اروپایی ، انگلستان با بیش از 98،000 مرگ عقب است.

رئیس جمهور مکزیک ، آندرس مانوئل لوپز اوبرادور معلوم شد مثبت برای Covid-19، اما “علائم خفیف” را نشان می دهد و قبلا تحت درمان پزشکی قرار گرفته است. رئیس جمهور در توئیتر نوشت: “مثل همیشه ، من خوش بین هستم و همه ما رو به جلو حرکت خواهیم کرد” و اطمینان داد که وی از کاخ ریاست جمهوری ، جایی که قرنطینه شده است ، به نظارت بر امور عمومی ادامه خواهد داد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *