[ad_1]

این موضوع در مرکز درگیری دیپلماتیک بین بود ایالات متحده است آلماناما ورود دولت بایدن با کشیدن اسفنج ، آنچه را که ایجاد کرده لغو می کند سلف، اسبق، جد. طرح خروج 12000 سرباز آمریكایی از آلمان تاد والترز ، رئیس فرماندهی اروپا در گفتگو با خبرنگاران ، با توضیح اینکه رئیس جمهور ، در حال حاضر یخ زده است جو بایدن و وزیر دفاع لوید آستین در حال حاضر ، آنها برنامه های بارگیری خود را به حالت تعلیق درآورده اند ، که اکنون به دقت بررسی می شود.

عقب نشینی جزئی ارتش ایالات متحده آمریکا از جانب آلمان این تصمیم در ژوئن گذشته توسط رئیس جمهور سابق انجام شد دونالد ترامپ، پس از یک حرکت طولانی طناب با برلین در مورد هزینه های نظامی انجام شده توسط آلمان، که زیر 2٪ از تولید ناخالص داخلی توافق شده در سطح ناتو است. با توجه به پروژه ترامپ، یک سوم از 36000 سرباز آمریکایی در آلمان مجبور به بازگشت به خانه یا اعزام مجدد به سایر کشورهای اروپایی ناتو شد.

طرح ترامپ – در ماه ژوئن ، او می خواست سهمیه را کاهش دهد آلمان از 36،000 به 24،000 سرباز ، کاهش محسوس تر از آنچه در ابتدا انتظار می رفت. با جزئیات بیشتر ، از 11900 ، 6400 نفر به وطن خود بازمی گردند و 5400 نفر به سایر کشورها منتقل می شوند کشورهای اروپایی، که در میان ایتالیا، بلژیک د لهستان. جابجایی هایی که میلیاردها دلار به آنها احتیاج داشت برای کار در این پایگاه برای جا دادن نیروهای اضافی به ارزش میلیارد دلاری. دولت آمریكا نیز به دنبال اعزام است ایتالیا دو گردان ها از ارتش و اسکادران جنگنده اف 16، احتمالاً آنها را به پایگاه هوایی منتقل کنید آویانو. در حالی که برای ستاد فرماندهی ایالات متحده آفریقا احتمال انتقال او وجود داشت ناپل پایگاه دریایی کجاست مارینا ارتش آمریكا یا ج اسپانیا. صندلی از فرماندهی اروپایی ایالات متحده، در حال حاضر اشتوتگارت، به منتقل خواهد شد مونس، که در بلژیک.

واقعیت بین المللی – اخبار بین المللی از پایتخت های اصلی و پرونده Mediapart

از ilfattoquotidiano.it پشتیبانی کنید: هرگز در این لحظه دوست ندارید
ما به شما احتیاج داریم.

در این هفته های همه گیر ، ما روزنامه نگاران ، اگر وظیفه خود را وظیفه شناسانه انجام دهیم ، در حال انجام یک خدمات عمومی هستیم. به همین دلیل ، هر روز در اینجا در ilfattoquotidiano.it مفتخریم که صدها محتوای جدید را به صورت رایگان به همه شهروندان ارائه می دهیم: اخبار ، اطلاعات اختصاصی ، مصاحبه با کارشناسان ، نظرسنجی ها ، فیلم ها و موارد دیگر. با این حال ، همه این کارها هزینه های اقتصادی زیادی دارد. تبلیغات ، در زمانی که اقتصاد راکد است ، درآمد محدودی را ارائه می دهد. با پیکان دسترسی همخوانی ندارد. به همین دلیل از کسانی که این سطور را می خوانند می خواهم از ما حمایت کنند. حداقل مشارکت با قیمت کاپوچینو در هفته ، که برای کار ما ضروری است ، به ما کمک کنید.
به یک کاربر پشتیبانی تبدیل شوید اینجا کلیک کنید.

متشکرم
پیتر گومز

اما اکنون ما کسانی هستیم که به شما احتیاج داریم. چون کار ما قیمت دارد. ما افتخار می کنیم که هر روز می توانیم صدها محتوای جدید را به صورت رایگان به همه شهروندان ارائه دهیم. اما تبلیغات در زمانی که اقتصاد در حال رکود است درآمد محدودی را ارائه می دهد. با رونق دسترسی به ilfattoquotidiano.it مطابقت ندارد. بنابراین لطفاً با حداقل اقساط معادل قیمت کاپوچینو در هفته از ما حمایت کنید. مبلغ کمی اما اساسی برای کار ما. به ما کمک کن
کاربر پشتیبانی شوید!

با سپاس
پیتر گومز


ilFattoquotidiano.it

اکنون پشتیبانی کنید


پرداخت های موجود

مقاله قبلی

ویروس کرونا ، ایالات متحده بیش از 450،000 مرگ و میر دارد. انگلیس ، “4000 گزینه در جهان وجود دارد. تولید کنندگان واکسن برای اطمینان از مصونیت کار می کنند »

بعدی
[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *