[ad_1]

این آخرین روز ریاست جمهوری وی در است کاخ سفید. فردا ، پس از مراسم تحلیف ، دموکرات ها وارد می شوند جو بایدن، منفور خواب آلود جو. اما چند ساعت آخر پس از آن فرمانده کل قوا بر دونالد ترامپ رانندگی در ایالات متحده آمریکا آنها چیزی جز آرامش بخش هستند. تا آخرین لحظه رئيس جمهور او می تواند بخشش کند یا مجازاتها را جایگزین کند. دقیقاً از همین نوع خواهد بود پرونده تا او را در آن ساعتهایی که او را از خداحافظی جدا می کند اشغال کند. به گفته منبعی از Cnnدر واقع ، ترامپ در مورد احتمال بخشش “بسیار متعارض” خواهد بود استیو بانون، استراتژیست سابق او. و این ، در حالی که رئیس جمهور را تصدیق می کند که گورو خدایان پادشاه او یکی از معدود کسانی بود که تا آخرین بار از او دفاع کرد.

استراتژیست سابق ترامپ به جرم کلاهبرداری بازداشت شده است

در حقیقت ، رابطه بین این دو بیش از مردد بود: ابتدا ناگسستنی ، سپس “طلاق” ، سرانجام آشتی. اوت گذشته بانون بود به جرم کلاهبرداری دستگیر شد و پس از پرداخت آزاد شد از یک ضمانتنامه از پنج میلیون دلار خود روند در ماه مه آغاز می شود. ترامپ با تأمین این توانایی را دارد که از این امر جلوگیری کند رحمت. این منبع گفت: “این در سر او است.” بعلاوه “Bannon را تمرین کنید“این تقریباً به یک صد معیار می رسد بخشش پشت میز ریاست جمهوری

روند استیضاح را کاهش دهید

داغترین جبهه برای او همچنان باقی مانده استاستیضاح. شتاب بلافاصله پس از i تحت تأثیر قرار گرفت شورش از 6 ژانویه قبل کپیتول هیل به نظر می رسد که در حال پایان است. همان نانسی پلوسی، بلندگو مجلس و دشمن قسم خورده ترامپ، او س journalistsالات روزنامه نگاران را در این مورد نادیده گرفت. وی پاسخ داد: “در حال حاضر ، ما در حال کار بر روی آن هستیم.”روز روی کار آمدناثبات این مطلب این است که مقاله توسط استیضاح که نیاز به بحث در مورد سنا در “روند” واقعی هنوز رسماً مورد توجه قرار نگرفته است مجلس بالا کنگره به گزارش واشنگتن پست ، ترامپ همچنین از انتشار این لیست ناراحت است ستاره از این نمایش ، که در مراسم بایدن شرکت خواهد کرد. نامهای لیدی گاگا، جنیفر لوپز است تام هنکس. اما چهار سال پیش ، تعداد زیادی وجود داشت افراد مشهور که حل و فصل خود را خراب کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *