[ad_1]

چهارشنبه گذشته در حالی که من پسران مغرور آنها به کنگره آمریکا حمله کردند، جامعه کسب و کار آمریکایی بلافاصله آن را گرفت فاصله از پیامهای احتراق رالی و از توییت کردن از چهارشنبه گذشته رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ، ولی امروز وال استریت سهام خود را در توییتر حذف کرد. پس از بستن سکو محبوب در روز جمعه اجتماعی پایه گذاری شده توسط جک دورسی تصمیم گرفتم تعلیق دائمی حساب شخصی (realDonaldTrump) رئیس جمهور آمریکا (مقامات همچنان فعال هستند) POTUS و کاخ سفید) ، همزمان باانفجار بحث در کشورها و در بقیه جهان برای آزادی بیان، سرمایه گذاران آغاز شد فروش سهام در توییتر از ترس عواقب کسب و کار به گروه. شرکت باشگاه محدود خدایان فانگ از جانب بورس اوراق بهادار نیویورککه قدرت دیجیتال بیش از حد توسط نمایندگان مجلس آمریکایی و فراتر از آن هدایت شده است.

صفحه 2021 01 11 در 03.03.31توییت های دونالد ترامپ

حساب شخصی توئیتر دونالد ترامپ برای همیشه مسدود شده است
از بستر اجتماعی است

تا آنجا که بدیهی است روند از جانب قرمز تیره روی عنوان “توییتر“بازار مقدماتی به محض به صدا درآمدن زنگ در NYSE ادامه یافت کجاست قیمت سهام بیش از یک دهم ارزش خود را از دست داده است.

توییتر گفت تعلیقحساب از ترامپ ، که او داشت بیش از 88 میلیون پیرو (در عوض ، فیس بوک وی را تا زمان روی کار آمدن جو بایدن در 20 ژانویه مسدود کرد) ، به همین دلیل خطر خشونت بیشتر پس از حمله به پایتختاما برخی از سیاستمداران مانند صدراعظم آلمان آنگلا مرکل یا دولت فرانسه ، که در ابتدا لحن ترامپ را تقبیح کرد ، دارند از انتخاب مداوم پلت فرم انتقاد می کند اجتماعی.

برلین این موضوع را روشن کرد مرکل بستن چندین مورد را “مشکل ساز” می داند شبکه اجتماعی، شروع با توییتر ، در حساب رئیس جمهور معزول ایالات متحده، توضیح می دهد که “این ممکن است مانع آزادی بیان می شود ، اما در حدود تعیین شده توسط قانونگذار، e نه با تصمیم مدیریت شرکتاو در یک کنفرانس مطبوعاتی بحث کرد استفان سایبرت، سخنگوی رئیس دانشگاه در حالی که وزیر اقتصاد فرانسه ، برونو لومیر در عوض ، او از تصمیم توییتر انتقاد کرد ، و آن را “تکان دهنده” دانست که “این سیستم عامل است اجتماعی برای بستن چرا تنظیم غول های دیجیتال توسط خود الیگارشی دیجیتال انجام نمی شود “، که” یکی از تهدیدها است این بار در مورد کشورها و دموکراسی ها

IPA IPA11458875 pr
مارک زاکربرگ بنیانگذار فیس بوک

با این حال ، فقط این فیس بوک و توییتر نبودند که از ساخت این تلفن بلند دست کشیدند سیاست اجتماعی رئیس جمهور کناره گیری: تمام سیلیکون ولی در حقیقت ، آن همچنان به کارزاری برای خاموش کردن خود ادامه می دهد دونالد. در واقع ، هر دو شرکت توسط گروه های دیگر ، مانند ضربه محکم و ناگهانی است Reddit، بلکه غول های فن آوری مانند اپل ، گوگل و آمازون.

گروه های دیجیتالی با ستاره و راه راه ، که ارزش آنها بسیار بیشتر از تولید ناخالص داخلی تولید شده توسط کل کشورها است علیه پارلر وارد عمل شد، یک ‘ap بر شبکه های اجتماعی که رشد کرده در محبوبیت محافظه کاران و اینکه برخی از افراط گرایان راست گرایان قیام هفته گذشته را تبلیغ می کنند. سخنگوی Google در بیانیه ای گفت: “ما از انتشار مستمر پیام ها در برنامه Parler مطلع بودیم و سعی در ایجاد خشونت داشت.” به بارون.

جک دورسی
استماع جک دورسی مدیر عامل توییتر کنگره ایالات متحده

“با توجه به این تهدید مداوم و فوری برای امنیت عمومی ، ما استفاده از آن را متوقف خواهیم کرد فروشگاه بازی تا زمانی که این مشکلات را حل نکنید. “

پس از این پیام و بررسی های مربوطه ، واحد الفبا Parler را از فروشگاه برنامه خود حذف کرد Google Play. کاربران همچنان می توانند Parler را از سایتهای دیگر موجود در وب بارگیری کرده یا از مرورگر وب خود به آن دسترسی داشته باشند. شنبه شب، اپل هم ردپای این غول را دنبال کرد فن آوری، حذف پارلر از او فروشگاه برنامه.

“ما همیشه از نقطه نظرات مختلف پشتیبانی کرده ایمفروشگاه برنامهاپل در بیانیه ای گفت: “اما در سیستم عامل ما جایی برای تهدید به خشونت و فعالیت غیرقانونی نیست.” پارلر اقدامات کافی برای مقابله با گسترش این تهدیدات برای ایمنی انسان انجام نداده است. ما آن را از App Store متوقف کردیم تا اینکه این مشکلات را برطرف کرد. “

جف بزوس
بنیانگذار آمازون جف بزوس

بر اساس نامه منتشر شده توسط ، اپل از این شرکت خواسته است تا فعالیت های اعتدال خود را ، با مجازات سلب مالکیت ، بهبود بخشد اخبار BuzzFeed.

کاربران اپل همچنان از طریق i می توانند از Parler استفاده کنند مرورگر اینترنت روی تلفنهایشان

غول تجارت الکترونیکی آمازون او با برقراری ارتباط با شبکه اجتماعی مورد استفاده افراط گرایان طرفدار دونالد از او پیشی نگرفت دیگر خدمات را از میزبانی وب شرکت به دلیل خطر تحریک به خشونت است.

پینچای
مدیر عامل گوگل سوندار پیچای

در نامه الکترونیکی این سایت آمده است: “ما اخیراً در وب سایت وی شاهد افزایش مداوم این محتوای خشونت آمیز بوده ایم که این نقض شرایط ماست” تیم اعتماد و ایمنی از اوس

“البته ، پارلر روند مطلوبی برای انطباق با شرایط استفاده از AWS ندارد.” آمازون افزود كه این اطلاعات پارلر را حفظ می كند و به شركت كمك می كند تا به سایت خود مهاجرت كند. سرور.

andreadeugeni[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *