[ad_1]

ایالات متحده آمریکا ، پلیس یک دختر 9 ساله را با اسپری سوزاندن متوقف می کند. مأموران در روچستر نیویورک نیز دستگیر شدند

پلیس روچستر
ایالات متحده آمریکا ، پلیس دختر 9 ساله را با اسپری گزنده متوقف کرد (عکس: گتی)

یک خبر ناخوشایند مربوط به افسران پلیس شهر بود روچستر، در ایالت نیویورک. ویدئویی که به دست مقامات شهر افتاد ، پلیس را متوقف می کند دختر 9 ساله با استفاده از اسپری فلفل. دختر کوچک نیز دستبند زده شد.

شهردار روچستر ، وارن فوق العاده، از آغاز تحقیقات و دخالت رئیس پلیس خبر داد سینتیا هریوت-سالیوانبرای روشن کردن آنچه جمعه گذشته اتفاق افتاد. وارن همچنین گفت: “اتفاقی که افتاده توسط کسی قابل توجیه نیست. با دیدن تصاویر به چشمان دختر کوچکم نگاه کردم و فکر کردم واقعاً این حرکت چقدر وحشتناک است.

همچنین بخوانید >>> زن کشی در لچه ، 29 ساله ، در خیابان توسط دوست پسر سابق خود کشته شد

همچنین بخوانید >>> برمه ، بایدن کودتا را محکوم می کند: تحریم های جدید قریب الوقوع است

آمریکا ، پلیس یک دختر 9 ساله را با اسپری متوقف می کند: دختر مادرش را تهدید کرد

اسپری دختر 9 سال
ایالات متحده آمریکا ، پلیس دختر 9 ساله را با اسپری گزنده متوقف کرد (عکس: گتی)

سپس افسران پلیس به روچستر فراخوانده شدند کودک مادر خود را تهدید کرد و اظهار داشت که می خواهد به خودش آسیب برساند. پلیس در تلاش برای متوقف کردن وی در هنگام تلاش برای انتقال وی به بیمارستان ، بیش از آنچه انتظار می رفت متوقف شد. به همین دلیل ، در ویدئویی که روز یکشنبه توسط پلیس منتشر شد ، دختر 9 ساله در حالی که می خواستند پدرش را متوقف کنند ، فریاد می زد و پدرش را صدا می زد. تصاویر لحظه خاصی را که اسپری بر روی صورت او پاشیده شده است نشان نمی دهد ، از آنجا که پرونده اصلاح شده است. همانطور که آندره آندرسون ، معاون رئیس پلیس تأیید کرد ، پس از ضربه توسط چشم ، بیمارستان عمومی روچستر منتقل شد.

پلیس ایالت نیویورک از حوادث مورد اختلاف غافل نیستند. سال گذشته ، او قهرمان مرگ دانیل پرود در اثر خفگی شد. مرد سیاه پوست نیز با شدت زیاد با کاپوت تعقیب شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *