[ad_1]

جهان

URL کوتاه

FBI در حال پردازش اطلاعات مربوط به معترضانی است که به پایتخت حمله کردند و با پلیس درگیر شدند. ده ها نفر شناسایی ، دستگیر و به جرایم متعددی متهم شده اند.

کلته کلر ، دو شناگر قهرمان المپیک در مسابقات آزاد 4 × 200 متر در سال های 2004 و 2008 ، در میان معترضانی که در 6 ژانویه به پایتخت حمله کردند مشخص شد. نیویورک تایمز گزارش می دهد.

ویدئویی که در توییتر منتشر شده ، مردی را نشان می دهد که کت تیم المپیک آمریکا را پوشیده و دقیقاً شبیه شنا کننده است و قصد دارد با افسران پلیس روبرو شود. همچنین ، طبق گفته نیویورک تایمز ، هم تیمی ها و مربیان سابق کلر دقیقاً به دلیل لباس او را شناسایی کردند.

به نظر می رسد کلر ، که چندین سال به عنوان توسعه دهنده املاک و مستغلات کار کرده است ، تمام حساب های خود را در شبکه های اجتماعی پاک کرده است.

کلر در سه بازی المپیک شرکت کرد و در بازی های 2000 سیدنی یک مدال برنز و به عنوان هم تیمی در بازی های سیدنی دو مدال طلا کسب کرد. مایکل فلپس افسانه ای در بازیهای آتن و پکن.

طرفداران ترامپ در تاریخ 6 ژانویه پایتخت را طوفان می کند در حالی که کنگره پیروزی را تأیید کرد رئیس جمهور منتخب جو بایدن. این حادثه منجر به پنج کشته و تعداد زیادی زخمی شد.

FBI و سایر نهادهای اجرای قانون آنها خود را شناسایی کردند و ده ها نفر از افراد درگیر را دستگیر کرد. متهمان به جرایم زیادی از جمله ورود غیرقانونی و ماندن در یک ساختمان محدود و حمله به اجرای قانون فدرال متهم شده اند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *