[ad_1]

آنجا امنیت در اطراف پایتخت تشدید شد از واشنگتن ، چند روز پس از حمله طرفداران ترامپ.

در طی شورش ها ، یک پلیس جان خود را از دست داد و برخی از ساکنان به قربانی ادای احترام کردند.

دموکرات های کنگره هنوز در شوک و تحمل هستند فشار بر جمهوری خواهان برای ترامپ ترغیب به استعفا یا آغاز کیفرخواست جدید، معروف به “استیضاح”.

“کارولین مالونی” معاون دموکرات ایالت نیویورک گفت: “او تهدیدی برای دموکراسی ما است.” اگر او استعفا ندهد ، رهبران کشور ما باید برای برکناری وی با اصلاحیه 25 ملاقات کنند و با آن اقدام کنند.

اگر آنها اقدامی نکنند ، این کنگره با درخواست استیضاح ترامپ در هفته آینده ادامه خواهد یافت. “

در همین حال ، مقامات با اعلام جزئیات بیشتر با هدف برجسته سازی خشونت شورشیان ، دستگیری های جدید را اعلام کرده اند.

بسیاری از تصاویر توسط دومی گرفته شده است ، تعداد کمی از آنها ماسک دارند ، که نه تنها احتمال آلودگی به ویروس بلکه برای شناسایی را نیز افزایش می دهد.

ماندگاری

با این حال ، طرفداران ترامپ تسلیم نمی شوند: صد نفر از آنها در آنجا جمع شدند سنت پل ، مینه سوتا برای اعتراض یک بار دیگر علیه نتایج انتخابات ، با اطمینان پلیس از عدم اتفاقی در حوالی پایتخت محلی ، اطمینان حاصل کند.

توییتردر همین حال ، وی حساب رسمی دونالد ترامپ را به دلیل “خطر تحریک خشونت بیشتر” به طور دائم به حالت تعلیق درآورد و همچنین غیررسمی را که رئیس جمهور سعی در ادامه فعالیت های ارتباطی خود داشت ، تعطیل کرد.

به گفته برخی ، تصمیم پلتفرم خیلی دیر اتفاق می افتد ، پس از آنکه رسانه های اجتماعی سالها به عنوان نیروی محرکه گسترش نفرت سیاسی عمل کرده اند.

عمران احمد از مرکز مبارزه با نفرت آنلاین تأکید می کند که آنچه در کپیتول اتفاق افتاد نتیجه سالها بی تفاوتی نسبت به کارزارهایی است که باعث ایجاد نفرت نژادی و اجتماعی شده و در بسترهای اجتماعی رشد می کنند.

در این شرایط ، موقعیت ترامپ رو به وخامت است ، که رئیس مجلس نمایندگان پلوسی گفت: “او ناپایدار است ، نمی تواند کد های هسته ای را رعایت کند.”

علیرغم اعلامیه های رسمی “انتقال منظم” ، ترامپ جنبشی را که از او حمایت می کند آزاد نکرده و رای دهندگان خود را “میهن پرست بزرگ” خوانده و اعلام کرده است که بایدن روی کار نخواهد آمد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *