[ad_1]

K Metro 0 – Adnkronos – واشنگتن – دونالد ترامپ صبح روز 20 ژانویه ، پیش از سوگند یادداشت جو بایدن ، رئیس جمهور جدید کاخ سفید را ترک می کند. واشنگتن پست با استناد به منبعی در دولت می نویسد. قبل از ممنوعیت توئیتر ، ترامپ در توییتر خود نوشت که در مراسم تحلیف جانشین خود شرکت نخواهد کرد. ترامپ

K metro 0 – Adnkronos – واشنگتن – دونالد ترامپ صبح روز 20 ژانویه کاخ سفید را ترک می کند ، قبل از سوگند یادداشت جو بایدن ، رئیس جمهور جدید. واشنگتن پست با استناد به منبعی در دولت می نویسد. قبل از ممنوعیت توئیتر ، ترامپ در توییتر خود نوشت که در مراسم تحلیف جانشین خود شرکت نخواهد کرد.

در عوض ، ترامپ در یک مراسم تبریک در پایگاه نظامی اندروز در نزدیکی واشنگتن دی سی حضور خواهد یافت ، جایی که هواپیمای ریاست جمهوری نیروی هوایی یک در آن واقع شده است. جورج دبلیو بوش پس از مشاهده مراسم تحلیف باراک اوباما ، در پایگاه اندروز به استقبال سربازان رفت.

رئیس جمهور معزول و همسرش معمولاً در مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب شرکت می کنند. آنها سپس با هلی کوپتر به اندروز منتقل شدند و در آنجا سوار هواپیمای دولتی شدند که آنها را به عنوان شهروندان خصوصی به مقصد جدیدشان که انتخاب کرده بودند ، منتقل کرد. آخرین رئیس جمهوری که پست جانشینی خود را از دست داد ، اندرو جانسون در سال 1869 بود (درست مثل ترامپ در استیضاح ، او با یک رای نجات یافت).

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *