[ad_1]

K metro 0 – واشنگتن – دولت جدید رئیس جمهور جو بایدن پروژه ای را برای عقب نشینی برخی از نیروهای آمریکایی مستقر در آلمان در نظر گرفته است ، پروژه ای که قبلاً توسط دولت قبلی دونالد ترامپ در ژوئن گذشته برنامه ریزی شده بود. در واقع ، دیروز ژنرال تاد والترز ، رئیس ارتش ایالات متحده در اروپا ،

K متر 0 – واشنگتن – دولت جدید ریاست جمهوری جو بایدن وجود دارد در پروژه خارج كردن بخشي از نيروهاي آمريكايي مستقر در آلمان ، طرحي را اصلاح كرد قبلاً توسط دولت قبلی برنامه ریزی شده است دونالد ترامپژوئن گذشته

در واقع ، دیروز ژنرال تاد والترزرئیس ارتش آمریكا در اروپا اعلام كرده بود كه برنامه ها به حالت تعلیق در خواهد آمد.

تأیید امروز از جیک سالیوان ، جو بایدن ، مشاور امنیت ملی ، که نه گفت.تا زماني كه يك بررسي جامع از عمليات به پايان نرسد ، هيچ عقب نشيني نيروي نظامي وجود نخواهد داشت. فقط پس از تجدید نظر در وزیر دفاع جدید ، لوید آستین، گزارش ZDF.de ، با هماهنگی کاخ سفید تصمیم خواهد گرفت.

طبق تصمیم ترامپ در ژوئن گذشته ، حدود 12000 سرباز ، یک سوم از 36000 نظامی مستقر در آلمان ، باید به ایالات متحده برگردند یا به سایر کشورهای اروپایی ناتو منتقل شوند ، که این امر به ویژه سه مکان را تحت تأثیر قرار می دهد: بادن-وورتمبرگ، بایرن و راینلاند-فالتس.

دموکرات ها و جمهوری خواهان تاکنون توافق کرده اند که برنامه ریزی ترامپ برای خروج گسترده نیروهای آمریکایی از آلمان مسدود شود.

در متن این قانون آمده است كه برای رعایت تشریفات ، وزیر دفاع آمریکا باید ارائه گزارشی به کنگره مبنی بر اینکه آیا چنین برداشتی به نفع منافع ملی ایالات متحده است. تعداد نیروهای آمریکایی مستقر در جمهوری فدرال آلمان تنها در این صورت می تواند به زیر 34،500 برسد ، اما ظرف 120 روز پس از تصویب عقب نشینی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *