[ad_1]

وسایل نقلیه و زرهی خیابانهای اصلی واشنگتن دی سی بین کاخ سفید و کپیتول هیل و اطراف ساختمانهای سیاسی پنجاه ایالت را اشغال کرده اند..

کمتر از سه روز از روز افتتاحیه جو بایدن، پس از حمله به کنگره در 6 ژانویه ، در حالی که در پایتخت ، منطقه ورود از مرکز آغاز می شود ، تنش ها برای درگیری های احتمالی در حال افزایش است.

مرکز ملی ، مکان از هر جشن ریاست جمهوری روزها بسته شده است. نزدیک به 10 هزار نیروی گارد ملی از 46 ایالت وارد واشنگتن شده اند ، اما تعداد کل نیروهای درگیر در امنیت منطقه به 25000 نفر می رسد.

به ریچموند ، ویرجینیا ، جایی که هزاران مدافع اسلحه یک سال پیش تظاهرات کردند ، فرماندار رالف نورتهام خواستار تکرار آن در 20 ژانویه نشد. وی در یک سخنرانی عمومی گفت: “اگر کسی قصد دارد به اینجا بیاید یا با روحی بیمار به واشنگتن بیاید ، لطفا جهت را تغییر دهید و به خانه خود بروید.”

درگیری در میشیگان انتظار می رود ، جایی که در ماه آوریل معترضین ، خشمگین از محاصره فرمان داده شده توسط فرماندار گرچن ویتمر ، به کنگره مسلح به اسلحه حمله کردند. کاپیتول هیل در میشیگان در حالی که تمام جلسه های این هفته را لغو کرد اورگان کار فقط در روز جمعه از سر گرفته می شود.

شرایطاورژانس در یوتاساعت ، جایی که آنها از خشونت در پایتخت سالت لیک سیتی ترس دارند. منطقه Capitol Hill از کنتاکی از امروز در دسترس نیست. در کالیفرنیا ، هزار سرباز گارد ملی ریاست ساختمان های دولتی را بر عهده خواهند داشت.

کنترل و استفاده از سربازان نیز چند برابر شده است فیلادلفیا، پنسیلوانیا، جایی که هزاران مامور و ارتش در حال آماده سازی برای مقابله با تظاهرات احتمالی خشونت توسط طرفداران ترامپ هستند. یک وضعیت مشابه گزارش شده است ترنتون ، پایتخت سیاسی نیوجرسی ، دلاور ، لوئیزیانا و کارولینای شمالی.

برخی از شرکت های هواپیمایی ایالات متحده تصمیم گرفته اند خدمات الکل را در پروازهای خارج و خارج از واشنگتن تا 21 ژانویه متوقف کنند.

AGC GreenCom 17 ژانویه ، 2021 6:44 بعد از ظهر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *