[ad_1]

عکس ها حکایت می کنند. و عکس شمن عجیبی که با داماد رئیس مجلس ، نانسی پلوسی دموکرات ، به حمله به پایتخت ایالات متحده منجر شد ، به وفور در اینترنت موجود است.

برای طرفداران ترامپ ، این می تواند اسلحه سیگار کشیدن از یک عملیات کثیف باشد که برای نابودی ترامپ طراحی شده است. ما با اختصاص دادن مقاله ای رنگارنگ به قاب ، خود را به ثبت عجیب و غریب محدود می کنیم ، که مطمئناً شایسته آن است.

مرد جاودانه گاوچران ، میشیل ووس ، روزنامه نگار هلندی است که با دختر پلوسی ، دشمن سرسخت ترامپ ازدواج کرده است. ما بدون اینکه چیز زیادی پیدا کنیم ، آن را در Google جستجو کردیم.

ما فقط می فهمیم که ارتباط اوت او به او این امکان را می دهد تا با مکانهایی که از دیگر تواریخ نگاران محروم شده اند ، آشنا شود ، همانطور که یک غرور نشان می دهد فرصتی برای عکس که او را در حال نمایش در یکی از بالاترین اتاقهای قدرت آمریکا و ملاقات با افراد سطح بالا از ویدئو با اوباما

و این او را به یک روزنامه نگار خاص تبدیل می کند ، چیزی مانند سفیر غیر رسمی کشورش در ایالات متحده ، حداقل این همان چیزی است که عکس دیگری به نظر می رسد ، که او را جاودانه می کند در حالی که همراه است حق امتیاز هلند در سفر به آمریکا.

برای برخی از طرفداران ترامپ ، او با هماهنگی با پلوسی ، گاوچران را به دوربین های مخفی قدرت هدایت می کند.

جهانگرد به طور تصادفی

آسوشیتدپرس، در میان روزنامه های دیگر ، با توجیه اینكه ووس به نمایندگی از كانال تلویزیونی هلند ، ژانك 4 ، به عنوان خبرنگار در كاپیتول حضور داشت ، این پایان نامه را با تحقیر رد می كند.

در مورد این عکس ، ووس ارتباط خود را با جوجه خروس که او را در این شلیک همراهی می کرد انکار می کند و می افزاید که او هیچ ارتباطی با پلوسی و دخترش که هنگام حمله به پناهگاه نظامی منتقل شده اند نداشته است. مناسبت.

AP همچنین به گزارش ساخته شده برای Janek 4 اشاره می کند ، که در آن ، Vos ، با کت آبی بی عیب و نقص ، حمله به Capitol Hill را با عصبانیت مناسب بازگو می کند.

این ایده که Pelosi از درون عملیات Capitol Hill را هدایت می کند به نظر ما واقع بینانه هم نمی رسد. بعضی از کارها ، چه موقع و چه کارهایی انجام می شود ، متفاوت انجام می شود.

اما این عکس که کمی قبل از حمله گرفته شده است ، نمی تواند کنجکاوی پرونده را برانگیزد ، زیرا اقدامات شمن عجیب به زودی دشمن تلخ مادرشوهر اوت را نابود می کند. سرنوشت عجیب تا جایی که به او مربوط است.

در عکس ، ووس کت آبی ظریف نشان داده شده در گزارش تلویزیون را نمی پوشد ، بلکه یک لباس ورزشی ، یک ژاکت مخصوص جوانان و یک ژاکت گاه به گاه پوشیده است.

در مورد این سوال ، او توضیح داد که به همین مناسبت با تظاهرات کنندگان به عنوان “جهانگرد” مخلوط شد. و او به وضوح لباس مناسب پوشیده بود. با هدفون های چشم نواز ، تلفن های همراه یا دیگران. کمی گردشگری خاص اما سلیقه ها سلیقه ای است.

این دو جدا شده اند ، به نظر می رسد هیچ مردمی در اطراف نیستند ، بنابراین اثر نوری که عکس می گیرد این است که این دو صحبت می کنند یا به تازگی تمام شده اند.

در حقیقت ، گاوچران از ته دل می خندد و تقریباً به نظر می رسد که این کار را در آدرس خود انجام داده است ، اما حتی در اینجا نیز می تواند یک اثر نوری باشد.

آنها ژست نمی گیرند ، به نظر می رسد چشمان ووس با کمی تعجب و دلخوری به عکاس معمولی خیره می شوند ، آزرده خاطر به نظر می رسد ، زیرا آنچه او به وضوح احساس می کند حمله به حریم خصوصی است. و به نظر می رسد که یک سوال سکوت در آن نگاه مشاهده می شود ، گویی که دلیل این شات دزدیده شده را متعجب می کند.

در حال حاضر ، کنجکاوی های ناشی از عکس. این واقعیت که روزنامه نگار بلافاصله از تلویزیون در مورد برخورد نزدیک خود با شامی که ساعتها دنیا را تحت کنترل خود نگه داشت ، در تلویزیون صحبت نکرده چقدر جذاب است. این عکس در واقع توسط دیگران ارسال شده است.

البته ، حتی اگر ووس همانطور که می گوید با زن گاو زبان صحبت نکرده باشد ، با او عبور می کند. روزنامه نگاری که می داند چگونه از این فرصت استفاده کند لحظه ای قاشق را از دست نمی دهد.

رودخانه هایی از جوهر بر روی چوب خروس ریخته شده ، Vos منتظر همه است. طبق اظهارات پس از مرگش در مورد گردشگری خیابانی ، همچنین نباید از عواقب شرم آور ترس داشت. بدون اینکه به توطئه ها بپردازیم ، ما فقط به این نکته اکتفا می کنیم که پسر هیچ روزنامه نگاری ندارد.

جوجه خروس هنوز آزاد است

علاوه بر رنگ ، جزئیات دیگری نیز وجود دارد که به دلایل مختلف و بسیار جدی تر جذاب است. و این مربوط به شمن عجیبی است که اندکی پس از این عکس صفحه تاریکی در تاریخ می نویسد.

در یادداشت قبلی ، ما مقاله ای در روزنامه سان منتشر کردیم که نشان می داد زن گاوچران پس از اجرای برنامه کاپیتول هیل مصاحبه ای انجام داده است که در آن وی گفت که دستگیر نشده و به سلامت به خانه بازمی گردد و می گوید آماده بازگشت است. در روز افتتاحیه ریاست جمهوری جدید روی صحنه است.

ما تعجب کردیم که چرا او پس از ارتکاب یک جنایت بسیار جدی دستگیر نشده است (ما در مورد کودتا صحبت می کنیم) ، که او یک قهرمان مطلق بود.

و اگر همانطور که واقعیت است ، هتک حرمت به دموکراسی آمریکایی وجود داشت ، او هتک حرمت اصلی صندلی بالای تپه کاپیتول بود (عکس در یادداشت قبلی).

بیش از نگهبان امنیتی پیشرفته آمریکایی ، که همه چیز را تماشا و کنترل می کند ، دارای عکس ، فیلم ، بیوگرافی ، آدرس و شماره تلفن همراه است. هنوز هم ، شمن عجیب آزادانه و با آرامش کار می کند ، و همچنین مصاحبه را راحت می کند.

در یادداشتی درباره تأخیر نوشتیم که مطمئناً به زودی پر می شود. بنابراین امروز ما در جستجوی گوگل متقاعد شدیم که خبر دستگیری وی را پیدا کنیم ، زیرا اجتناب از شکار برای او غیرممکن است.

با کمال تعجب ، با مصاحبه دیگری روبرو شدیم که چند ساعت پیش منتشر شده است قائم مقام. شمن عجیب در پاسخ به پرسش رسانه های آمریکایی می گوید که او در حال بازگشت به آریزونا است و با FBI تماس گرفته است … بنابراین ، رمز و راز این شمن همچنان ثابت مانده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *