[ad_1]

رسانه های آمریکایی در حال خشونت در Capitol Hill هستند. هافینگتون پست ایالات متحده برخی شهادت ها را تأیید می کند که برخی از این افراد را تأیید می کند خشونت را به پایتخت نشان داد ، او به دعوت رئیس جمهور ترامپ پاسخ داد.

شورشیان زیادی ادعا کردند که در راهپیمایی به واشنگتن آمده اند از پایتخت و به دستور ترامپ به آن حمله کردند. این جملات می تواند وجود داشته باشدیا در اظهارات واقعیت و شهادت قسم خورده توسط وزارت دادگستری شنیده شده است ،

مردی که از یک پخش زنده در داخل کنگره پخش می شد ، گفت: “رئیس جمهور ما ما را اینجا می خواهد ،” طبق گزارش نیویورک تایمز. “ما منتظر هستیم و دستورات رئیس جمهور خود را می پذیریم.”

لری بروک جونیور گفت: “رئیس جمهور از طرفدارانش خواست تا در آن شرکت کنند و من احساس کردم این مهم است.” از نیویورکر که گزارش می دهد . “سلام ، من به سربازان دیجیتال خود برای حضور در 6 ژانویه نیاز دارم.” و همه ما این کار را کردیم. ” به وال استریت ژورنال.

به گفته دادستان ، جیکوب چانسلی ، شورش نیزه که کلاهی به نام Q Shaman پوشیده بود ، او با گروهی از “میهن پرستان” آریزونا آمد “به درخواست رئیس جمهور.” موکل من سخنان تکراری رئیس جمهور ترامپ را شنیده بود. “” آل واتکینز ، وکیل چانسلی ، گفت.

وی گفت: “سخنان و دعوت رئیس جمهور باید معنایی داشته باشد.”

دوستی که رابرت سنفورد را به FBI گزارش می دهد ، یک آتش نشان سابق که یک کپسول آتش نشانی را به سمت پلیس کاپیتول پرتاب کرد.

به گزارش نیویورکر ، در یک زمان شورشیان با پلیس درگیر شدند و مردی با کلاه “Make America Great Again” به پلیس گفت. استعفا دادن مرد گفت از تعدادت بیشتر است. “ما میلیون ها نفر لعنتی داریم و در حال گوش دادن به ترامپ ، رئیس شما هستیم.”

شخصی به نام جف در محل حادثه به خبرنگار نیویورک تایمز گفت: “افراد زیادی در اینجا آماده انجام سفارشات هستند.”اگر دستورات داده شود ، مردم قیام خواهند کرد. “

برخی از شورشیان خود را اعلام کرده اند آنها قصد دارند دستورات ترامپ را خیلی زودتر اجرا کنند. به عنوان مثال ، دانیل گودوین ، یکی از اعضای پسران مغرور ، یک باند از مبارزان خیابانی راست افراطی ، به نقل از ترامپ به باند گفت. که در توییت از 7 نوامبر “ما منتظر دستورات فرمانده کل قوا هستیم.” این توئیت پس از دستگیری گودوین به دلیل ورود به کاپیتول در جریان قیام ، به عنوان مدرک در کیفرخواست وارد شد.

ماه هاست که ترامپ و متحدانش با دروغ هایی مبنی بر اینکه انتخابات به سرقت رفته است و سپس به آنها خورانده اند ، طرفدارانشان را می خورند آنها از آنها دعوت كردند تا به واشنگتن بیایند تا كنگره از پیروزی جو بایدن رئیس جمهور منتخب جلوگیری كند.

همه چیز از رالی نجات آمریکا در مرکز خرید ملی آغاز شد ، جایی که ترامپ به طرفداران خود گفت “با جهنم مبارزه کنید” یا “دیگر کشوری نخواهید داشت”. وی افزود: “شما هرگز کشور خود را با ضعف بر نخواهید گشت.” شما باید قدرت نشان دهید و قوی باشید. “

چه زمانی شورشیان آنها خواستار خون به پایتخت یورش بردند. “مایک پنس را قطع کنید!” آنها فریاد زدند پس از اینکه ترامپ توییت کرد که مال خود است معاون رئیس جمهور قانون اساسی ایالات متحده را نقض نمی کند چرا ترامپ در تعداد کافی از کشورها مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. پنس با توجه به منابع معتبر ، به درون جمعیت فرار کرد.

AGC GreenCom 16 ژانویه ، 2021 7:29 بعد از ظهر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *