[ad_1]

تاریخ انتشار 26 ژانویه 2021 در ساعت 7:40 بعد از ظهر
آمریکا و کانادا

در تاریخ 26 ژانویه ، مقامات ارشد امنیتی پایتخت ایالات متحده آنها عذرخواهی کردند درباره “ناکامی ها” هنگام حمله به ساختمان توسط طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق.

مقامات به طور خاص تعدادی از مراحل اشتباه را تأیید کردند: اطلاعات متناقض ، آموزش ناکافی و بسیج سازمانی ناکافی. بنابراین آنها خواستار بهبود سیستم واکنش اضطراری و زیرساخت های ارتباطی شدند. یولاندا پیتمن ، رئیس پلیس موقت پایتخت ، گفت: “من اینجا هستم تا از طرف اداره عذرخواهی کنم.” وی افزود: “این بخش نتوانسته است استانداردهای بالای خود را بدست آورد.”

پیتمن گفت بسیاری از افسران پلیس پس از حمله 6 ژانویه که منجر به کشته شدن 5 نفر از جمله خود افسر کاپیتول شد ، از اختلال استرس پس از سانحه رنج می بردند. پیتمن همچنین نشان داد که مرگ یک افسر دوم به طور غیرمستقیم به این وقایع مربوط است. رئیس پلیس موقت مسئول امنیت ساختمان و تیموتی بلودجت ، گروهبان در مجلس نمایندگان ایالات متحده ، گفتند که مقامات امنیتی در تلاشند تا امنیت دفتر مرکزی دولت را افزایش دهند.

در هفته های پس از حمله ، امنیت در اطراف پایتخت و واشنگتن به عنوان یک کل ، با حصارهای اطراف محیط و نیروهای گارد ملی برای گشودن بایدن در 20 ژانویه ، تقویت شد. حدود 5000 نیروی گارد ملی تا اواسط ماه مارس در واشنگتن باقی خواهند ماند. به دنبال افشاگری ها مبنی بر اینکه حداقل 22 عضو یا اعضای سابق ارتش یا نیروی انتظامی ایالات متحده در میان جمعیتی که به پایتخت حمله می کردند ، FBI و آژانس های اطلاعاتی نیز خطر نفوذ در گارد ملی را ارزیابی کردند.

در 16 ژانویه ، خبرگزاری آسوشیتدپرس (AP) او نتایج تجزیه و تحلیل را فاش کرده بود اسناد عمومی ، پست های رسانه های اجتماعی و فیلم های مربوط به وقایع 6 ژانویه در Capitol Hill. این نشان داد که حداقل 22 نفر از اعضای فعلی یا سابق ارتش یا سازمان های اجرای قانون ایالات متحده در میان جمعیت یا نزدیک شورش کاپیتول شناسایی شده اند.. سپس آژانس نشان داد که برخی از افرادی که داشتند به ساختمان کنگره ایالات متحده یورش بردند ، به نظر می رسد که آنها از تاکتیک های نظامی پیروی کرده اند ، جلیقه های ضد گلوله پوشیده و از تجهیزات تکنولوژیکی مشابه تجهیزات خود پلیس استفاده کرده اند. در همین راستا ، لازم به ذکر است که یکی از 5 قربانیان 6 ژانویه یکی از جانبازان نیروی هوایی سن دیگو بود که در حالی که زن قصد داشت از طریق پنجره شکسته وارد ساختمان شود ، توسط یک افسر پلیس کاپیتول مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

پس از این حوادث تکان دهنده ، جو بایدن رسما چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده شد. وی در سخنان آغازین خود خواستار اتحاد شد و طرفداران ترامپ را خطاب قرار داد. بایدن در اولین سخنرانی خود به عنوان رئیس جمهور در 20 ژانویه گفت: “چند هفته و ماه های گذشته یک درس دردناک به ما آموخته است.” “حقیقت وجود دارد و دروغ نیز وجود دارد. دروغها از قدرت و سود گفتند. و هر یک از ما به عنوان شهروند ، به عنوان آمریکایی و بیش از هرچیز به عنوان رهبر وظیفه و مسئولیت داریم. ” “رهبرانی که متعهد به تکریم قانون اساسی ما و دفاع از ملت ما هستند. برای دفاع از حقیقت و شکست دروغها “، وی افزود.

امنیت بین المللی را بخوانید ، روزنامه ایتالیایی کاملاً به سیاست بین المللی اختصاص داده شده است

ماریا گراشیا روتلیانو

از سردبیران

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *