[ad_1]

به دنبال حمله حامیان ترامپ به پایتخت در 6 ژانویه ، امنیت در تپه کاپیتول بسیار افزایش خواهد یافت. گارد ملی برای آماده سازی استیضاح رئیس جمهور مستعفی و تحلیف جو بایدن دموکرات ، گام هایی را برای برپایی حصارهای بلند در اطراف پایتخت اتخاذ کرده است.

علاوه بر این ، نیروهای گارد ملی برای جلوگیری از حملات بعدی در کنگره مستقر شده اند. برخی از کاربران توییتر ، احتمالاً آنهایی که از پاکسازی شبکه اجتماعی جان سالم به در بردند ، تصاویری از سربازان را در فضای باز سالن نشان دادند که 6 ژانویه گذشته حمله هواداران زیبا دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی را دیدند.

تصاویری که از Capitol به دست می آیند واقعاً چشمگیر هستند. کشوری که به عنوان برتری دموکراتیک تعریف می شود باید با ارتش از خشم جمعیت خود دفاع کند. انتقام دلپذیر از واشنگتن.

با وجود همه اینها ، رسانه های جمعی ایتالیا با تحقیر تمسخر ، ایالات متحده را “بزرگترین دموکراسی در جهان” توصیف می کنند. شاید در واشنگتن آنها می خواستند از سردبیر مجله Repubblica ، مائوریتزیو مولیناری ، که در سردبیر اخیر “آمریکا را به عنوان یک سنگر دموکراسی” توصیف کرده بود ، خوشحال شوند.

دموکراسی ، که مشخصاً فقط برای کسانی است که با اندیشه و سیاستهای غالب سازگار می شوند. اما این برای کسانی که مانند ما ، همیشه ریاکاری عظیمی از یک سیستم لیبرال ، دموکراتیک ، فقط به صورت انتزاعی و نه به صورت ملموس را مورد انتقاد و توجه قرار داده اند ، چیز جدیدی نیست.

از واشنگتن دلیل دیگری بر این است که ایالات متحده قدرتی در حال انحطاط کامل و در مرحله زوال است. حتی اگر آنها موفق شوند این ایده را منتقل کنند که ترامپ فقط یک بخش ناخوشایند است ، آنها قادر نخواهند بود جلوی سقوط اجتناب ناپذیر امپراتوری و با آن وابستگان غربی آن را بگیرند.

متاسفانه ، در ایتالیا ما یک طبقه حاکم مناسب و معقول و سرراست نداریم. حاکمان ما نمی دانند حاکمیت و منافع ملی چیست. در غیر این صورت ، آنها برای نزدیک شدن به جهان اوراسیا ، که آینده بشریت است ، شروع به جدا شدن از این امپراتوری در حال مرگ می کنند.

همه گیر و حاکمیت آن بدون شک ورشکستگی غرب را نشان داد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *