[ad_1]

شمن و سایر معترضان رنگارنگی که در 6 ژانویه به واشنگتن به کاپیتول حمله کردند ، توجه جهانیان را به خود جلب کرده اند. شاید برای اولین بار ، همان بی ثباتی واشنگتن در هر بخشی از جهان که حکومتی وجود دارد و از سیاست های آمریکا پیروی نمی کند ، حمایت و تشویق می کند ، وارد ایالات متحده شود.

اما چه کسی در پشت کاهش هایی است که به راهپیمایی نجات ایالات متحده جان بخشید.

تظاهرات مطابق آنچه او نوشت ، سازماندهی شد یاهو دارایی، مالیه، سرمایه گذاری، در وهله اول عمدتاً از گروهی معروف به زنان برای آمریکا است.

این سازمان توسط سرویس درآمد داخلی (IRS) به عنوان سازمانی غیرانتفاعی تأیید شده است كه می تواند در فعالیتهای سیاسی محدودی مشاركت داشته باشد. این گروه ها به عنوان سازمان های “پول کثیف” شناخته می شوند ، زیرا آنها اهدا کنندگان خود را به طور عمومی اعلام نمی کنند. اما Women for America First و سایر گروه های مشابه شبکه پیچیده ای را تشکیل می دهند که بودجه فعالیت های سیاسی را تأمین می کند.

اولین بار ریاست زنان برای آمریکا توسط امی کرامر ، مدیر سابق Tea Party Express ، سازمانی تأسیس شده در حمایت از جنبش محافظه کار حزب چای برگزار شد.

طبق گزارش CNBC ، از جمله اهداكنندگان “زنان برای آمریكا اول” ، “سیاستهای اول آمریكا” است ، گروه مشابه دیگری كه از سیاست های ترامپ حمایت می كند ، كه حداقل در برنامه ریزی تظاهرات 6 ژانویه دخیل نبودند. در سال 2019 ، اولین بار آمریکا 25000 دلار به زنان برای آمریکا کمک کرد.

رئیس جمهور آمریكا اول ، لیندا مك ماهون ، متحد ترامپ و مدیر سابق اداره تجارت كوچك است. اظهارنامه مالیاتی سال 2019 نشان می دهد که سازمان بیش از 30 میلیون دلار در سال جاری جمع آوری کرده است.

کرامر از طریق یک پست توییتر که بیش از 16000 بار بازتوییت شده است ، ترویج این تجمع را اعلام کرد و گفت قبل از اینکه شبکه اجتماعی حساب خود را به موقع ببندد ، این شخص توسط رئیس جمهور ، که بیش از 80 میلیون دنبال کننده در توییتر داشت ، به اشتراک گذاشته شد. نامعین.

از 2 تا 5 ژانویه – گزارش CNBC – برگزارکنندگان این موکب در نصب روشنایی ، پرده ، کف ، جایگاه دوچرخه ، صندلی و تزئینات شرکت کردند. مطالب ارائه شده توسط شرکت Event Strategies ، تاسیس شده توسط تیم یونس ، كه “تور تبلیغاتی تبلیغاتی” ترامپ را در سال 2015 ترتیب داد و بعداً به عنوان معاون مدیر پیوست.

داده های مرکز سیاست های پاسخگو ، کمیسیون انتخابات ترامپ ، استراتژی های مربوط به رویدادهای بیش از 1 میلیون دلار را در جریان مبارزات انتخاباتی 2020 پرداخت کرد. سایر گروه های طرفدار ترامپ به هزینه خدمات راهپیمایی کمک کردند.

NBC News گزارش داد که واحد سیاسی دادستان کل جمهوریخواه جمهوری اسلامی – که در سال 2020 بیش از 18 میلیون دلار سرمایه جمع کرد – و بنیاد حاکمیت قانون درخواست های خودکار را برای تشویق مردم به راهپیمایی به پایتخت ایالات متحده ارسال کرده اند.

به گزارش NBC ، این نوار در بیانیه ای گفت: “یک روز بعد از ظهر ما به سمت پایتخت حرکت خواهیم کرد و از کنگره می خواهیم جلوی سرقت را بگیرد.”

استیو مارشال ، دادستان کل آلباما گفت که این تماس ها بدون تأیید وی انجام شده و وی بررسی داخلی این حادثه را آغاز کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.