[ad_1]

ترامپ و دامس خواستار استیضاح “تحریک قیام” شدند

دموکرات ها رسما مقاله را به استیضاح در برابر دونالد ترامپ. اتهام رئیس جمهور معزول است تحریک قیام. در این مقاله آمده است: “پرزیدنت ترامپ امنیت ایالات متحده و نهادهای دولتی آن را به طور جدی تهدید کرده است” ، و با استناد به آنچه در 6 ژانویه هنگام حمله هزاران معترض به کپیتول ایالات متحده اتفاق افتاد ، یکپارچگی نظام دموکراتیک را تهدید کرد.

در چهار صفحه ارائه شده به مجلس ، از رئیس جمهور خواسته شده بود که از سمت خود برکنار شود و به جرم خیانت ، سو abuse استفاده از مقام و سایر جرایم و جنایات سطح بالا محکوم شود. در این سند همچنین تماس تلفنی با وزیر امور خارجه جورجیا ثبت شده است که وی خواستار یافتن آرای لازم برای لغو نتیجه در ایالت و پیروزی است.

دموکرات ها خواستار ممنوعیت مناصب عمومی برای جلوگیری از “تهدید ترامپ” در آینده شده اند. در همین حال ، فردا ، 12 ژانویه ، قطعنامه مورد رای گیری قرار می گیرد که در آن مقامات از مایک پنس معاون رئیس جمهور درخواست می کنند ترامپ را به نام متمم بیست و پنجم برکنار کند.

Pelosi: “همدستی Gop با ترامپ کشور را در معرض خطر قرار می دهد”

“جمهوری خواهان مجلس نمایندگان این قانون را برای محافظت از آمریكا با اجازه دادن به ادامه اقدامات ناپایدار و ناراحت كننده ریاست جمهوری رد كرده اند. همدستی آنها آمریكا را تهدید می كند ، دموكراسی ما را تضعیف می كند و باید پایان یابد.” این را رئیس مجلس ، دم نانسی پلوسی، پس از مخالفت حزب جمهوری اسلامی با بحث فوری قطعنامه ای که دموکرات ها از مایک پنس خواسته اند تا از بیست و پنجمین اصلاحیه برای برکناری رئیس جمهور ترامپ استفاده کند.

Pelosi ، روز سه شنبه در بیست و پنجمین متمم ، 24 ساعت برای پنس رأی دهید

نانسی پلوسی گفت مجلس پس از جلوگیری از بحث جمهوری خواهان در آن زمان ، مجلس در قطعنامه روز سه شنبه اصلاحیه 25 ام برای حذف دونالد ترامپ رای خواهد داد. در این مرحله ، مایک پنس ، معاون رئیس جمهور 24 ساعت فرصت دارد تا پاسخ دهد. در غیر این صورت ، “به عنوان گام بعدی ، ما همچنان به صدور حکم استیضاح به دادگاه ادامه خواهیم داد. تهدید رئیس جمهور به آمریکا فوری است ، و اقدامات ما نیز فوری است.”

ایالات متحده آمریکا: مو ، “سازگاری جمهوری اسلامی آمریکا را در معرض خطر قرار می دهد”

“همدستی” جمهوری خواهان در مجلس آمریکا را تهدید می کند ، دموکراسی ما را تضعیف می کند و باید متوقف شود. ” به این ترتیب ، نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ، به جمهوری خواهانی که با پذیرفتن قطعنامه قطعنامه مخالفت کردند و از مایک پنس خواست تا با اصلاحیه 25 ، دونالد ترامپ را برکنار کند ، حمله کرد. گزارش شده توسط رسانه های آمریکایی.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *