[ad_1]

در چند ساعت گذشته ، سناریوی نگران کننده حمله احتمالی “داخلی” ظاهر شده است

پایان دوران دونالد ترامپ و آغاز دوران جو بایدن. ایالات متحده برای روز افتتاح پیش بینی شده است. روز چهارشنبه ، 20 ژانویه ، ظهر به وقت محلی ، بایدن به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهور همراه با معاون خود ، كامالا هریس ، در مراسمی كه در آن لیدی گاگا سرود ملی را می خواند و جنیفر لوپز نیز اجرا می شود ، سوگند یاد می كند. معاون رئیس جمهور مایک پنس وجود دارد. از طرف دیگر ، سرمایه دار خیلی مهم ، صبح آن روز واشنگتن را ترک می کند تا ابتدا برای خداحافظی از سربازان و هواداران خود به پایگاه Andrews Base ، با یک فرش قرمز و 21 جای خالی ، و سپس در آخرین پرواز خود با Force One راهی فلوریدا شود.

این سوگند به طور سنتی در مقابل پایتخت برگزار می شود ، اما این یک مراسم با تغییر اندازه قابل توجهی نسبت به مراسم معمول است: هر دو به دلیل شیوع ویروس کرونا ، موضوعی که معاون سابق باراک اوباما می خواهد تغییر روشنی با سلف خود ایجاد کند به دلیل نگرانی های امنیتی ، که به ویژه پس از حمله 6 ژانویه به پایتخت قدرت گرفت.

سیگنال امنیتی به حداکثر می رسد و در چند ساعت گذشته ترس خاصی از احتمال “حمله داخلی” وجود دارد که حمله ای است که از طرف همان مأموران امنیتی روز انجام می شود. چندین مقام دفاعی به آسوشیتدپرس گفتند ، اما گفتند که FBI در حال بررسی مقابله ای همه 25000 مأمور گارد ملی است که برای این پرونده در واشنگتن بسیج شده اند. شواهدی از تهدید یافت شد و بازرسی ها هیچ مشکلی را نشان نداد. هشدار FBI در مورد اعتراضات مسلحانه احتمالی باعث ایجاد زره پوش نه تنها در واشنگتن بلکه در پارلمان های محلی در سراسر کشور شده است.

اگر در گذشته برای مراسم رسمی تا 20 هزار بلیط فروخته می شد ، امسال حدود هزار (در صحنه با بایدن و هریس باید 200 نفر دور بمانند). بایدن اندکی پس از سوگند به کاخ سفید نقل مکان می کند. در مورد “توپهای ابتدایی” سنتی که معمولاً رئیس جمهور در آنها ظاهر می شود ، امسال جای آنها را جشن تلویزیونی “Celebration of America” ​​که توسط تام هنکس برگزار می شود ، خواهد بود که یک شورش ستاره ها خواهد بود: بروس اسپرینگستین و جان انتظار می رود بون جووی و همچنین جان لجند ، دمی لواتو و جاستین تیمبرلیک.

© Copyright LaPresse – پخش ذخیره شد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *