[ad_1]

K metro 0 – واشنگتن – ایالات متحده فروش تجهیزات دفاعی سعودی و جنگنده های F-35 به امارات متحده عربی را به “بررسی تصمیمات گرفته شده در دوران ریاست جمهوری ترامپ” متوقف کرده است. رسانه های آمریکایی گزارش دادند که این توسط یک منبع از وزارت امور خارجه اعلام شد. این در مورد یک است

K متر 0 – واشنگتن – ایالات متحده به طور موقت متوقف شده است فروش تجهیزات دفاعی به عربستان سعودی و جنگنده های F-35 به امارات متحده عربی برای “تجدید نظر در تصمیمات گرفته شده در دوران ریاست جمهوری ترامپ”. رسانه های آمریکایی گزارش دادند که این توسط یک منبع از وزارت امور خارجه اعلام شد.

این منبع گفت: “این یک اقدام معمول اداری است که معمولاً برای بسیاری از فرآیندهای انتقالی مشخص است” ، افزود که هدف از این مسدود کردن این است که “فروش تسلیحات ایالات متحده اهداف استراتژیک ما را برای ایجاد اتحادهای امنیتی قوی تر ، قابل تعویض و موثر برآورده می کند.”

قرارداد فروش جنگنده های F-35 در ابوظبی هنگام امضای توافق نامه های عادی سازی ابراهیم بین اسرائیل و امارات متحده عربی در ماه اوت گذشته امضا شد. ددر طول مبارزات انتخاباتی ، یعنیرئیس جمهور بایدن گفت که ایالات متحده اطمینان حاصل کند که سلاح های آمریکایی دیگر توسط ائتلاف به رهبری عربستان در درگیری های یمن استفاده نمی شود. هر چه وزیر امور خارجه بلینکن به ریاض اطمینان داد که واشنگتن به دفاع از آن در برابر حسین در درگیری های یمن ادامه خواهد داد.

سازمان های بین المللی حقوق بشر همیشه ریاض و ابوظبی را به دلیل حملات بی رویه خود به غیرنظامیان به جنایات جنگی متهم کرده اند.

در عین حال، ایالات متحده با بمب افکن های B-52 بر فراز خاورمیانه پرواز کردفرماندهی مرکزی ایالات متحده روز چهارشنبه اعلام کرد. در بیانیه CentCOM آمده است: بمب افکن های B-52 از لوئیزیانا به ایالات متحده پرواز کرده و “حضور گشتی را در خاورمیانه با موفقیت به پایان رساندند”.

در این بیانیه آمده است: “مأموریت دفاعی” “برای نشان دادن توانایی ارتش آمریكا در استقرار نیروهای هوایی در سراسر جهان برای جلوگیری از تجاوزات احتمالی و نشان دادن تعهد آمریكا به امنیت منطقه ای طراحی شده است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.