[ad_1]

یادداشت بر روی میز نانسی پلوسی باقی مانده است
روی تصویر: یادداشت بر روی میز نانسی پلوسی باقی مانده است

پس از حمله به پایتخت ایالات متحده ، گفته می شود كه یكی از معترضان تلاش كرده تا لپ تاپ را به نانسی پلوس بفروشدمن ، رئیس مجلس نمایندگان ، سرویس های مخفی روسیه این نتیجه شکایت به FBI خواهد بود. مقامات خواستار دستگیری این جوان 22 ساله به دلیل رفتار خشن حمله و تلاش برای فروش کامپیوتر پلوسی شده اند. متهم ، که در حال حاضر خانه وی مشخص نیست ، زنی خواهد بود که در تاریخ 6 ژانویه 2021 به پایتخت یورش برد و گفته می شود در نزدیکی دفتر پلوسی مشاهده شده است. برای کادربندی آن ، حتی تصاویر موجود در دوربین نظارتی.

کسی که چهره او را در این فیلم ها شناخت مادرش بود. او به مقامات گفت که دخترش با پدرش در واشنگتن است. هنگامی که بازگشت ، چمدان خود را بست و به مادرش گفت که برای چند هفته از خانه خارج می شود. طبق یک شاهد دیگر ، زن می خواست لپ تاپ را به یکی از دوستانش در روسیه بفروشد که سپس مجبور شد آن را به سرویس اطلاعات ملی بفروشد. فروش به دلایل نامعلومی انجام نخواهد شد. به گفته شاهد ، ممکن است این زن کامپیوتر را خراب کرده باشد. با این حال ، FBI به صراحت اعلام کرده است که هنوز مشخص نیست که لپ تاپ Pelosi واقعاً به سرقت رفته است. تحقیقات همچنان ادامه دارد.

اقدامات امنیتی در واشنگتن

در همین حال ، واشنگتن پیش از تحلیف جو بایدن ، رئیس جمهور جدید ایالات متحده ، در شرایط اضطراری به سر می برد. بسیاری از اقدامات مهم امنیتی از ترس خشونت های جدید وجود دارد ، به ویژه در پایتخت که هرگز قبل از 6 ژانویه قربانی چنین حمله ای نشده است. خود این کنگره توسط موانع فلزی محدود ، محصور و محصور شده بود. آنها نیز حضور دارند 25. اوو گارد ملی ، آماده برای عملیات دفاعی در صورت بروز اختلالات مشابه با 6 ژانویه.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.