[ad_1]

نورافکن ها روشن استاتحادیه اروپا به پالازو چیگی هدایت می شوند. همه در اروپا امیدوارند که به زودی درباره بحران سیاسی عجیب و غریب اطلاعات بیشتری کسب کنند که دلایل آن هنوز از نظر دفاتر اصلی قاره کهن قابل درک نیست. جوزپه کونته تایید خواهد شد نخست وزیر در یک نمودار فرضی ter یا شخص دیگری جای او را می گیرد؟ و دوباره: اهداف ماتئو رنزی چیست؟

براساس آنچه اتفاق خواهد افتاد – و بنابراین به پاسخ داده شده به سوالات فوق بستگی دارد –برنامه ایتالیا. با توجه به اینکه سوالات مربوطه چه در مورد آینده رم و چه در کل اتحادیه اروپا در صفحه اول وجود دارد ، به راحتی می توان فهمید که بن بست پارلمان ایتالیا – و نه اندک – نهادهای اروپا را نگران کرده است. نه تنها این: بازارها و آژانس های رتبه بندی نیز علائم نگرانی را نشان می دهند.

به عبارت دیگر ، تا زمانی که ایتالیا دولت پایدار و آماده برای بیرون کشیدن کشور از بحران اقتصادی ناشی از همه گیری Covid-19 ، هیچ کس در اروپا راحت نمی خوابد. مسئله این است. با توجه به شرایط امروز ، آیا ممکن است یک مجری خوب ، با حمایت اکثریت آلی ، در عرض چند ساعت بیرون بیاید؟

دو ترس از اروپا

وقتی روبرتو فیکو در Sergio Matarella را می زند تا نتیجه مشاوره را اعلام کند خیلی زود متوجه خواهیم شد. در این مرحله ، همه کارت ها فاش می شوند و به ناچار یک راه حل ارائه می شود. سوالی که رهبران اتحادیه اروپا – بلکه رهبران برلین و پاریس را نیز به وجود می آورد – این است که راه حل ایتالیا قبل از هر چیز باید ویژگی های بسیار خاصی داشته باشد استحکام.

بله ، زیرا در افق وجود دارد صندوق بازیابی، با مبلغ کل 209 میلیارد یورو که پس از ارسال به بروکسل در طرح تفصیلی توسط دولت ایتالیا، باید به زودی راهی رم شود. ترس این است که روبرو شدن با یک مدیرعامل ضعیف ایتالیایی ، ایجاد شده در گروه ها فقط برای جلوگیری از تلو تلو خوردن بر سنگ انتخابات ، کل پروژه ممکن است منفجر شود – یا کاهش یابد – و عواقب جدی برای کل اتحادیه اروپا داشته باشد.

به طور خلاصه ، ثبات تنها شرطی است که اروپا از ایتالیا انتظار دارد. همچنین ، زیرا در کنار گره صندوق بازیابی ، سایه طولانی از را پیدا می کنیم بدهی عمومی. رم باید با بدهی عمومی معادل 160٪ تولید ناخالص داخلی کنار بیاید. در حال حاضر ، چتر بانک مرکزی اروپا هنوز باز است ، اما یک مدیر اجرایی جدید ناپایدار یا یک دوره طولانی عدم اطمینان می تواند اوضاع را متزلزل کند.

بروکسل دارد به گوالتیری نگاه می کند

بیایید روشن باشیم: در Palazzo Berlaymont کاسه ها دوخته می شوند. با این حال ، تصور آنچه از طریق رئیس کمیسیون اروپا می گذرد کار دشواری نیست. رهبران اتحادیه اروپا از راه حل سریع استقبال می کنند ، حتی اگر به یک مدیر عامل ایتالیایی با ردپای اروپایی امیدوار باشند. کمیسیون خود نه تنها انتقال از نقطه 1 به نقطه 2 را مفید ارزیابی کرده است – عملکردی برای متوقف کردن حاکمیت – بلکه از روبرتو گوالتیری.

او که صحبت از گوالتیری بود ، تأکید کرد پیام رسان، در اروپا وزیر اقتصاد از قدرت خوبی برخوردار است اعتبار شخصی برای ریاست کمیته امور اقتصادی پارلمان اروپا ، ضروری برای مذاکرات بخشنامه ها ، مقررات ، مالیات و غیره و سپس ، زیرا این نماینده یک حزب ، حزب دموکرات ، به نفع اتحادیه اروپا است. در همین حال ، یک تماس تلفنی بین خود گوالتیری و وزیر جدید خزانه داری آمریکا ، جانت یلن برقرار است (این یک عمل تلفیقی است در صورت “تغییر محافظ”).

در هر صورت، طرح ضد بحران ساخته شده توسط ایتالیا ، بروکسل را متقاعد نکرده است ، که به نوبه خود انتظار یک جهش با کیفیت را داشته باشید. در حال حاضر جزئیات زیادی در مورد مهلت تعیین شده و تأثیر آن بر اقتصاد وجود دارد و همچنین کمبود آن وجود دارد اصلاحات. اگر لازم بود گوالتیری به عنوان وزیر مجدداً تأیید شود ، او به روند گسترش اشاره داشت بازارهای مالی با نیمه تسکین آه می کشند.

کریسمس صلح برای مسیحیان رنج دیده

اکنون اهداء کنید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *