[ad_1]

ایالات متحده و FBI به دولتها هشدار می دهند و از آنها می خواهند كه گارد ملی را برای تظاهرات جدید در حمایت از ترامپ فعال كنند.

گتی ایماژ

روز یکشنبه طرفداران ترامپ به خیابان ها برمی گردند، و ترس از درگیری های جدید پس از در Capitol Hill وجود دارد. این زنگ خطر توسط FBI ایجاد شد و با انتشار یادداشتی از کشورهای مختلف دعوت کرد گارد ملی را فعال کند در دفاع از دفاتر نهادی. حمله به کنگره آمریکا قطعی است حوزه ای در سیاست آمریکا طی سی سال گذشته. برای اولین بار عصبانیت مردم تا حدی به نهادها رسید که دم اوکازیو-کورتز گفت زمانی او واقعاً از مرگ می ترسد. دیروز تظاهراتی در حمایت از ترامپ برگزار شد ، اما هیچ شورشی رخ نداد.

همچنین بخوانید: ایالات متحده آمریکا ، سیا اسناد جدیدی را برای مشاهده یوفو منتشر می کند

ایالات متحده ، نگرانی در مورد تسویه حساب بایدن در چند روز

گتی ایماژ

به زودی ، ممکن است تنش ها افزایش یابد. در حقیقت ، FBI ادعا می کند که تحقیقات در مورد جنبش های راست افراطی این موضوع را نشان می دهد رویدادهای بعدی قطعاً سرزنده تر خواهند بود و با تأکید بر علیه رئیس جمهور تازه انتخاب شده در همین حال ، افتتاح رسمی جو بایدن تنها سه روز دیگر زمان ندارد.

همچنین بخوانید: ایالات متحده آمریکا ، لابی اسلحه در ورشکستگی: دادستان می خواهد آن را منحل کند

اما هرچه روزها می گذرد ، به نظر می رسد چطور این مرد قصد آغاز ریاست جمهوری را دارد با اشاره به فاصله زیاد با دولت ترامپ. علاوه بر این ، بایدن همچنین به مردم قول داد که در 100 روز نخست ریاست جمهوری خود موفق خواهد شد تا صد هزار واکسن به مردم تزریق کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *