[ad_1]

“ایتالیا این کار را کرد!” یک قطعه خوب از ترامپ در سمت راست ایالات متحده متقاعد شده است که ایتالیا در مرکز یک توطئه بزرگ علیه رئیس جمهور دونالد ترامپ قرار دارد. نه ، ما در مورد تحقیق متقابل روس گیت که دادستان جان دورهام روی آن کار می کند صحبت نمی کنیم ، بلکه در مورد یک نظریه نسبتاً عجیب است که تا آنجا که ما می دانیم هیچ تأیید رسمی یا قابل تأیید ندارد.

اتهامات در حال ضرب شدن است

همانطور که گزارش شده است مهر و موم، L ‘ItalyGate وی توسط لابیست ترامپ ، ماریا استرولو زاک ، رهبر سازمان حمایت از خانواده “ملل در عمل” و عامل سابق سیا ، بردلی جانسون ، معرفی شد. به گفته آنها ، وقتی اوباما نخست وزیر وقت ماتئو رنزی را برای آخرین شام ایالتی در اکتبر 2016 میزبانی کرد ، این دو نقشه را اختراع کردند.

ایده این بود که شمارش آرا با استفاده از یک شرکت جعل شود سلطه که مجبور شد آنها را بشمارد. این عملیات توسط سفارت آمریكا در رم ، استفانو سرافینی ، با كمك ژنرال كلاودیو گراتزیانو انجام می شود. رئیس فعلی کمیته نظامی اتحادیه اروپا ، به عنوان عضوی از هیئت مدیره لئوناردو ، یک ماهواره در اختیار این شرکت ایتالیایی قرار می دهد ، دقیقاً برای سرقت آرا Donald از دونالد ترامپ و دادن آنها به جو بایدن. ادعاهایی که شرکت ایتالیایی از اظهارنظر خودداری کرد تا خیالی ترین تئوری های وب را تغذیه نکند.

یکی نیز در شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخد مبایعه نامه ادعایی توسط پروفسور آلفیو دورسو در مورد نقش لئوناردو و محل اختلاف آن ، بدون ارائه هیچ مدرکی برای تأیید این نظریه که آرتورو دلیا مسئول پیروزی بایدن خواهد بود ، زیرا او فنی خواهد بود که هک کرده است ماهواره لئوناردو برای دستکاری در آرا.

در همین حال ، با انتقال این فرضیه ها ، توییترهای هشتگ #italydidit و #contecomeclean خالی از سکنه می کنند: دومی برای “اخطار” کونته به منظور “اعتراف”. Database It ، سایتی که بسیاری از این ادعاها از آن بارگیری می شود ، سپس به رنزی (که قبلاً اعلام کرده است که از این سایت شکایت می کند) حمله کرد ، اما همچنین به نخست وزیر ایتالیا ، که توسط وب سایت Conte-Giuseppe تعریف شده ، هیچ کاری برای نیروهای خود را برای جلوگیری از کلاهبرداری ادعا شده است.

اتهامات سیا سابق به ایتالیا

خلاصه اینکه همه چیز از پایتخت عبور می کند. همانطور که گزارش شده است IlGiornale.it در روزهای اخیر ، به گفته مأمور سابق سیا ، برلدی جانسون ، صحنه جنایت سفارت فوق الذکر ایالات متحده در رم ، از طریق Via Veneto (واقعاً از قبل در مرکز خبری Russiagate-Spygate) است. به گفته بردلی جانسون ، یک نیروی ضربتی از نیروهای ویژه ارتش ایالات متحده واقعی را به دنیا می آورد حمله رعد اسا در تلاش برای بازیابی سرورهایی که حاوی شواهد انکار ناپذیری از هک شدن هستند: داده های هک شده از فرانکفورت ، آلمان ، که پس از آن به رم منتقل می شود ، درست در سفارت ایالات متحده در ونتو.

همانطور که در 2 دسامبر سال گذشته توسط InsideOver، اتهام علیه کشورمان توسط تیم حقوقی دونالد ترامپ ساخته شده است ، طبق آن رم نیز به طور بالقوه در تقلب ادعایی گزارش شده توسط حزب جمهوری خواه ، که به جو بایدن می تواند در انتخابات ریاست جمهوری گذشته ایالات متحده پیروز شود ، نقش دارد.

واتیکان نیز “درگیر” است

بر اساس نظریه های طرفداران ترامپ ، واتیکان نیز درگیر این ماجرا است. مطابق باهاف پستدر واقع ، این ادعاها – که آیزس نیز در حال بررسی آن است – همچنین به یک وام بزرگ ادعایی (400 میلیون) مربوط می شود که برای عملیات و به ویژه “پوشش” پیشوایان ارشد واتیکان استفاده می شد ، همچنین به لطف ادعای “نفوذ” آنها در دفاع ایتالیا. شرکت.

امروز استفاده کنید پرونده را با یک مقاله منعکس می کند راستی آزمایی، ثابت کند که اتهام تأیید عینی ندارد. روزنامه مشهور آمریكایی نوشت: “براساس تحقیقات ما ، ادعای انتقال آرا از ترامپ به بایدن به سفارت آمریكا در رم صحت ندارد”.

در حقیقت ، تئوری مربوط به کشور ما الفبزرگ تردیدهای زیادی وجود دارد و بخشی از منطق تکثیر اخبار منتقل شده توسط برخی از پروفایل های اجتماعی برای افزایش اطلاعات ناسازگار در مورد آمریکا است.

اما مراقب باشید ، این فرضیه ها در مورد توطئه ادعایی علیه ترامپ ، ساخته شده توسط ایتالیا ، نباید کاملاً با تاریخ اشتباه گرفته شود. Russiagate / Spygate در مورد آن اخبار از جان وهام انتظار می رود. این دو موضوع کاملاً متفاوت است: یکی ایده ای است که از برخی از رادیکال ترین حومه جهان ترامپ به وجود آمده است. مورد دیگر تحقیق رسمی است که توسط مقامات عالی رتبه ایالات متحده بررسی شده است. بنابراین ، تحمیل این دو نوع اتهام خطرناک می شود و خطر انجام یک اشتباه پر شور وجود دارد.

کریسمس صلح برای مسیحیان رنج دیده

اکنون اهداء کنید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.